رهبر مخالفان Chennithala برای بیشتر بسته های حمایتی از مرکز

انتظار هجوم خلیج فارس-عودت ممکن است فشار دولت به یک بحران مالی به عنوان حواله از کشورهای عربی در بغداد.

“این Covid-19 بحران تا به حال تنها به بدتر شدن شرایط اقتصادی در کشورهای حوزه خلیج فارس که در حال حاضر تحت تاثیر کاهش قیمت نفت و آشکار بحران مالی جهانی. حتی قبل از همه گیر بسیاری از Keralites کار در خلیج فارس از دست داده بود شغل خود را و در حال حاضر وضعیت به تشدید” رامش Chennithala رهبر مخالفان در کرالا مجلس گفت BusinessLine در مصاحبه تلفنی.

نزدیک به 7.6 میلیون سرخپوستان که زندگی و کار در شورای همکاری خلیج فارس با کشور بیش از 2.5 میلیون نفر از کرالا. شورای همکاری خلیج فارس نیز فراهم می کند بیش از 50 درصد از هند ارز حواله دلار در 37 میلیارد دلار که کرالا حساب برای 19 درصد از حواله.

نه خیلی شغل

“وجود ندارد مقدار فرصت های شغلی در کرالا و هجوم می تواند منجر به یک بحران مالی است. دولت باید با تزریق پول بیشتر به افزایش میزان درآمد قابل تصرف به غیر از معرفی برنامه ها مانند Nyuntam Aay Yojana (NYAY),” Chennithala گفت هیچ برآورد در انتظار تعداد عودت کننده گان.

NYAY مطرح شد توسط حزب کنگره در انتخابات آن مانیفست به ارائه کمک های مالی به این کشور فقیرترین شهروندان است. تحت این طرح ₹72,000 در سال (₹6,000 هر ماه) بود که از طریق ارائه مستقیم به نفع انتقال طرح به فقیرترین 20 درصد خانواده ها و یا حدود 5 کرور روپیه هند خانوار.

با توجه به Chennithala دولت مرکزی نیز باید اعلام کند دیگر اقتصادی بسته به جزر و مد بیش از Covid-19 بحران و نیز با برنامه های مانند مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGA). او همچنین wantedloan بازپرداخت معوق مشوق هایی مانند تعطیلات مالیاتی و بسته های ویژه برای کوچک و متوسط کسب و کار شروع یو پی اس و صنایع سنتی مانند الیاف سخت و زبر و handloom.

سنتی کشاورزان مانند بادام هندی مهره نارگیل, cocoa و لاستیک کشتکار در حال پیدا کردن آن را دشوار است به فروش محصولات خود در حالی که کارگران مهاجر نیز در مواجهه با مسائل کار با توجه به مستند. کرالا است که یک مصرف کننده دولتی و زنجیره تامین شده است همچنین نهفته با توجه به اجتماعی فاصله او اضافه شده است.

“وجود دارد بسیاری از کوتاه آمدن نیست بلکه با توجه به این که این زمان برای ماندن در ایران. با وجود اختلافات سیاسی دولت نیز به پیشنهادات ما. اما اگر دولت باعث می شود حقوق و دستمزد چالش اجباری, پس از آن ما خواهد شد واکنش نشان می دهند” Chennithala گفت.

کارشناس گروه

کرالا دولت و مخالفان نیز تشکیل پنج عضو گروه متخصص خواهد بود که به رهبری Chennithala و از جمله با اعضای متر چاندراسکار (نایب رئیس دولت کرالا و برنامه ریزی); G Vijayaraghavan (سابق مدیر عامل شرکت Trivandrum قرنی) و پزشکان در میان دیگران. آن است که به حمایت و هدایت هر دو دولت مرکزی و دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de