مخالفت lambasts مرکز برای لغو ممنوعیت صادرات مواد مخدر

احزاب مخالف باید انتقاد مرکز تصمیم به از سرگیری صادرات هیدروکسی کلروکین و داروهای دیگر رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از اقدامات تلافی جویانه هشدار داد. احزاب گفت: این مرکز دارای اجازه دهید مردم این کشور است.

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی گفت: دوستی نیست در مورد اقدامات تلافی جویانه. “هند باید به کمک همه ملت در ساعت خود نیاز دارند اما نجات بخش دارو باید در دسترس ساخته شده به سرخپوستان در مقادیر کافی اولین,” او گفت:.

در گفتگو با خبرنگاران از طریق ویدئو کنفرانس راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت: تصمیم گیری برای اجازه صادرات باید گرفته شده است پس از مشورت متحده است. “تعداد زیادی از PPEs و هواکش صادر شد در چند روز گذشته. هیچ جزئیاتی از این ارائه شده توسط این مرکز است. این است که فراتر از درک ما,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت راجستان است که در نظر گرفتن اقدامات لازم برای واردات PPEs از چین برای مبارزه با این وضعیت.

مشاوره مورد نیاز

Gehlot اضافه شده است که تصمیم به لغو مستند گرفته شده باید بدون مشاوره متحده است. “این یک سوال از زندگی و مرگ است. این مرکز باید به در نظر گرفتن تمام جنبه های. ما باید برای نجات جان مردم است. که باید اولین اولویت,” او گفت:.

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury گفت: “اظهارات رییس جمهور آمریکا غیر قابل قبول است. اما مودی دولت تسلیم کرده است و به تهدید اجازه می دهد به صادرات است. که این اتفاق پس از گران جشن و سرور برگزار شد برای او توسط مودی به جای آماده سازی شامل Covid-19 نشان می دهد که چگونه این دولت اجازه پایین هند” سخن گفت.

شهروندان برای اولین بار

“هند اولویت باید درمان سرخپوستان در این نبرد در برابر Covid. با تسلیم شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن فشارها و تهدیدات مودی نمی تواند اجازه به خطر کمبود مواد مخدر بسیار مهم در اینجا. وجود دارد هیچ مصالحه در این مبارزه برای محافظت از هند زندگی می کند,” او اضافه شده است.

کنگره MP شاشی Tharoor پیشین تحت دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: در post on Twitter: “هرگز در چند دهه تجربه در امور جهان من شنیده ام یک رئیس دولت و یا دولت آشکارا تهدید دیگر مانند این. چه چیزی باعث هندی هیدروکسی کلروکین ‘ما عرضه’ آقای رئیس جمهور ؟ آن را فقط می شود عرضه خود را هنگامی که هند تصمیم به فروش آن را به شما است.”

کنگره رسانه مسئول Randeep سینگ Surjewala گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حق ندارد به تهدید هند و یا تحت فشار قرار دادن نخست وزیر مودی برای لغو ممنوعیت واردات. “ما امیدواریم که مودی را به اقدامات دیپلماتیک در برابر چنین زبان مورد استفاده توسط رئیس جمهور ایالات متحده و اطمینان از ایمنی از سرخپوستان” Surjewala گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im