معرفی یکی دیگر از اعضای خصوصی لایحه در Rajya سبها پیشنهاد یکنواخت مدنی (UCC) به تعویق افتاد پس از مخالفت و اعتراض به آن است. این لایحه منتقل BJP MPfrom راجستان Kirodi لعل مینا گفت: UCC را محافظت شخصی حقوق همه شهروندان بدون در نظر گرفتن دین است و نیاز به ساعت.

مخالفان هشدار داد که این قانون ممکن است بیشتر خراب کردن جو در کشور و خواست رئیس و نه به خود اجازه می دهد تا مقدمه. مینا اما نه در حال حاضر این لایحه در روز جمعه.

اشیاء و دلایل این لایحه گفت: “واقعیت این است که پایه و اساس سنگ سکولاریسم. از جمله اصلاحات مترقی خواهد شد نه تنها کمک به پایان دادن به تبعیض علیه زنان است اما همچنین کمک در تقویت ساختار سکولار و تشویق صداقت. در واقع ما سیستم اجتماعی مملو از بی عدالتی و تبعیض و فساد است که در تضاد با حقوق اساسی ما این رو نیاز به اصلاح دارد.

“در حال حاضر وجود دارد این است که قانون مجازات اسلامی در کشور ما است که به همان اندازه قابل استفاده برای همه بدون در نظر گرفتن دین و کاست و اقامتگاه است. اما وجود دارد هیچ قانون یکنواخت در کشور ما با توجه به طلاق و جانشینی و این افراد در حال کنترل شخصی ، از این رو UCC تضمین می شود باید به همه شهروندان ساکن در مناطقی که جمعیت کل منطقه جغرافیایی ساکن.”

دوم این چنین لایحه از خزانه نیمکت در دو ماه گذشته. در طول زمستان در جلسه دیگری BJP MP از راجستان Narayan لعل Panchariya نقل مکان کرده بود چنین لایحه. اما آن معرفی شده است به عنوان مخالفت با اشاره به این که مطلب علیه قانون اساسی است.

روز جمعه اعضای احزاب چپ این DMK و MDMK نوشت به رئیس و خواستار آن است که او نباید اجازه معرفی UCC لایحه توسط مینا.

شاخص تورم مصرف کننده(M) MP Elamaram کریم گفت: در نامه ای به رئیس “این لایحه نقض اساسی از جنبه های اساسی و شانس وجود دارد به تاثیر هماهنگی جمعی از کشور است. همانطور که شما ممکن است آگاه از تظاهرات در نقاط مختلف این کشور علیه کا, مقدمه ای از این لایحه در جلسه فعلی را بیشتر تشدید این وضعیت است.” .

زمانی که اعضای خصوصی’ کسب و کار آغاز شده است, اعضای مخالف از جمله کسانی که متعلق به کنگره DMK این Trinamool کنگره, RJD و چپ احزاب اعتراض کردند و خواستار آن شدند که صندلی اجازه می دهد تا مقدمه ای از این لایحه.

مینا معرفی یکی دیگر از لایحه خواستار کمک مالی به راجستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im