مخالفت انفجار مرکز تعلیق MPLAD

احزاب مخالف خواستار مرکز به اخلال در فعالیت های توسعه در حوزه سطح با توقف MPLADS بودجه.

این کنگره گفت: این پشتیبانی از حقوق برش برای نمایندگان مجلس اما “لطفا توجه داشته باشید که MPLAD است که به منظور اجرای توسعه این نسخهها کار در حوزه. تعلیق آن است که زیانی بزرگ به ترکیبات و تضعیف نقش و عملکرد MP” کنگره رسانه مسئول Randeep سینگ Surjewala گفت.

‘اقتصاد در یک اسلاید’

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury گفت: دولت شده است fudging داده و تا به حال تحت فشار قرار دادند و اقتصاد به شدت در سراشیبی حتی قبل از Covid 19. “انتقال پول به صندوق تثبیت از هند به جای اینکه به سمت مبارزه با Covid-19 نشان می دهد که این اندازه گیری برای مقابله با اقتصادی باعث تخریب در شش سال گذشته. که مدارک کافی وجود دارد که Covid-19 بهترین مبارزه در سطح ایالتی و محلی. با تعلیق MPLADS, دولت, دور گرفتن هزینه است که می توانست با حضور به نیازهای منحصر به فرد از منطقه” او گفت:.

علیه فدرالیسم’

او اضافه کرد که چنین تمرکز وجوه می رود در برابر فدرالیسم توسعه و تضعیف این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر. “این دولت به طور مداوم تلف عمومی, پول, در, مجسمه, عجیب, شخصی, تبلیغات مبارزات و حوادث. از آن غفلت بهداشت و درمان در طول شش سال گذشته. همراه با سوء مدیریت اقتصادی این منجر به این بحران عظیم که در آن دولت اتخاذ چنین اقداماتی. اگر هیچ پول وجود دارد با این دولت چرا آن را رها مرکزی ویستا پروژه در دهلی نو؟”

کنگره همچنین از مرکز به تصویب در “سود” آن را ساخته و نه کاهش قیمت محصولات نفتی به مردم است. “واقعیت این است که بنزین امروز است که در واقع در دسترس ₹28 در هر لیتر تا آنجا که به قیمت های بین المللی نگران است. اما آن است که به فروش می رسد با ما در ₹74 در هر لیتر. در دیزل رقم واقعی باید ₹32 در هر لیتر آن به فروش می رسد با ما در ₹65 به ازای هر لیتر گفت:” سخنگوی حزب و MP Abhishek Singhvi. “چرا شما نمی عبور در بخشی از این دستاوردهای بزرگی از ₹20 lakh کرور. به یاد داشته باشید به شما داده اند ₹1.7 لاخ کرور ظاهرا در اطلاعیه خود را چند روز پیش است که در واقع ما محاسبه شده بود تنها ₹یک لاخ کرور روپیه اضافی تزریق برای, تاج,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de