نظر | لازم نیست تنها یک داستان از ملیت

Mohan Bhagwat, RSS sarsanghchalaks, National Socialism, Nazism, bjp, Swami Vivekananda, Indian National Congress, HinduismRSS رئیس موهان Bhagwat ap

موهان Bhagwatji غیر معمول است که در سنت طولانی مدت از آر اس اس sarsanghchalaks در آنجا که او می آفریند مسائل که نیاز به بحث گسترده. با توجه به شکنندگی و پیچیدگی سیاست در هند این است که همیشه امن ترین چیزی که به انجام است. هنگامی که بیش از چهار سال پیش او مطرح شده این سوال که آیا رزرو توسط jati وضعیت شدند تفرقه او در مواجه با طوفان از انتقاد به عنوان jati رای بانک ها هستند که به دلایل جنگ احزاب سیاسی در انتخابات است. BJP تا به حال به سرعت طرد اظهارات خود به عنوان بیهار انتخابات دور گوشه.

یک بار دیگر او را مطرح کرده است یک موضوع جالب — معنای ناسیونالیسم. وی با بیان این که از ترس ناسیونالیسم است که برابر با نازیسم به خصوص در کشورهای غربی است. بدیهی است که این به دلیل نازیسم فقط یک کوتاه شده کلمه برای ناسیونال سوسیالیسم. وجود دارد سوسیالیستی حزب کارگران آلمان که تاسیس شد در 1870s. هیتلر همان نام برای حزب او اما اضافه شدن کلمه ملی در نتیجه به هنگام تولد به مفهوم سوسیالیسم ملی. ناسیونالیسم است نه بیشتر نازیسم از سوسیالیسم است.

اخبار مرتبط

Bhagwatji می گوید که او هشدار داد در برابر استفاده از کلمه ناسیونالیسم در حالی که در انگلستان این بود که ناخواسته کلمه برای مردم محلی است. واقعیت این است که ایالات متحده پادشاهی, نه یک ملت. بیش از 50 سال گذشته شده است وجود دارد افزایش اسکاتلند ناسیونالیسم و ویلز ناسیونالیسم که امن انتقال قدرت است. اما زبان انگلیسی و عجیب و غریب گریزی به ناسیونالیسم. اصلی و وفاداری به سلطنت است که تکیه گاه اساسی است. انگلستان است که بعد از همه قدیمی ترین مستمر پادشاهی در اروپا و بازگشت به 1066. اصلی احزاب را تایید نمی کنیم, زبان انگلیسی ناسیونالیسم. انگلیسی ناسیونالیسم افراطی است جنبش جناح راست است که نوستالژی از دست داد امپراتوری سفید است Supremacist و مخالف همه غیر سفید مهاجران.

انگلستان هرگز نیاز به یک ملت است. اما پس از سال 1857 شاهنشاهی مورخان توسعه استدلال که هند بود و نه یک ملت بلکه مجموعه ای از نژادها و مناطق و زبانی شدند. انگلیسی روحانیت استدلال کرده بود که هندو بود و نه مناسب دین به عنوان آن را به حال هیچ کتاب یا خدا. هندو رنسانس رهبری Dayanand Saraswati سوامی ویوکاناندا به اولویت به تعریف آنچه در آن به معنای یک هندو. داستان و یا سابقه ملیت هندی ایجاد شده توسط جنبش های سیاسی.

کنگره ملی هند در اوایل خود وفادار فاز به حال همتایی داستان. هند یک کشور به دلیل تامین امنیت مرزهای خود و دادن اداری وحدت به علاوه زبان آن انگلیسی است که تا به حال ایجاد یک کشور که در آن هیچ کدام وجود دارد قبل از آنها آمد. بنگال پارتیشن به یک تلنگر به ناسیونالیسم هندو به عنوان Anushilan برای samiti بود مذهبی و ملی حرکت به عنوان Abhinav بهارات در ماهاراشترا. Gandhiji استفاده می دین اما در عام مد. این خلافت علت به دنبال ترکیب هندوها و مسلمانان در برابر انگلیسی مظنون به برنامه ریزی برای لغو Khalif موقعیت. Gandhiji را تعلیق جنبش پس از Chauri Chaura منجر به عمده هندو و مسلمان تقسیم می شود.
هند یک تمدن. لازم نیست تنها یک داستان از آن ملیت. هند به اندازه کافی بزرگ است به جای داستان های بسیاری از ملیت. در واقع هر زبانی منطقه دارای داستان خاص خود را دارد از ملیت. که قدرت خود را است. وظیفه این است که بافت این چند منطقه ای داستان به غنی گارلند است که در هند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>