باز Covid-19 مستند: چه Maharashtra, Rajasthan, Uttar Pradesh در حال برنامه ریزی

سه هفته مستند تحمیل شد در 25 مارس ادامه خواهد داد و تا تاریخ 14 آوریل. (PTI)

با کمتر از ده روز در سمت چپ 21-day مستند, دولت, دولت آغاز شده به دنبال گزینه های قبل از آنها را به بلند کردن خاموش شدن اعمال در پی coronavirus. در حالی که بسیاری از استانها هنوز در انتظار برای دیدن یک کاهش در تعداد راجستان هندوستان, Maharashtra و اوتار پرادش را شروع کرده اند با توجه به فاز عاقلانه باز کردن قفل. سه هفته مستند تحمیل شد در 25 مارس ادامه خواهد داد و تا تاریخ 14 آوریل.

در حالی که مهلت است بیش از یک هفته دور, Maharashtra, وزیر بهداشت راجش Tope در روز شنبه گفت که دولت او بحث بود که آیا به فاز عاقلانه آرامش پس از تاریخ 14 آوریل. او اما گفت که این امکان پذیر خواهد بود تنها اگر مردم همکاری و حفظ نظم و انضباط. ماهاراشترا است که بدترین برخورد با این بیماری همه گیر با بالاترین تعداد موارد مثبت در آینده از دولت است. همانطور که در وزارت بهداشت, Maharashtra گزارش شده 490 موارد تایید شده در حالی که 42 بهبود و 24 فوت کرده اند.

اخبار مرتبط

مانند ماهاراشترا راجستان بیش از حد است و با توجه به فاز عاقلانه باز و آن را راه اندازی دو وظیفه نیروهای به آمده تا با پیشنهادات. رئیس دفتر وزیر گفته است که اولین وظیفه نیروی 12 افسران و کارشناسان به رهبری اضافی رئیس دبیر خانه راجیو Swarup را نشان می دهد اقدامات برای حذف این مستند. وظیفه دوم نیروی آماده سازی برنامه ای برای بهبود وضعیت اقتصاد است که به شدت تحت تاثیر قرار با توجه به مستند.

در حالی که کامل مستند لازم بود برای شکستن زنجیره انتقال coronavirus آن را متوقف فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور مجبور lakhs از مهاجر و دستمزد روزانه کارگران برای بیرون رفتن از کار. نه تنها کارگران کسب و کار بیش از حد به شدت رنج می برد و به همین دلیل است که برخی از صادرکنندگان در کشور درخواست شده است که مرکز اجازه می دهد تا جزئی باز در غیر این صورت آنها را از دست دادن بازار کشورهای دیگر مانند چین است.

اما coronavirus بسیار مسری است و حتی یک untraced مورد است قادر به راه اندازی موج دوم. شامل موارد اجتماعی فاصله است اما باید آن را نیز می تواند یک چالش برای بسیاری از ایالت ها اگر تسهیلات داده می شود.

تاکید این چالش Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath امروز گفت که اگر دولت افتتاح شد مستند از 15 آوریل وجود دارد باید بدون جمعیت. “همکاری خود را مورد نیاز است در این. پس از 15 آوریل اگر مستند باز است و اگر جمعیت پس از آن همه کار سخت خواهد برود. ما ترتیبات برای این” یوگی Adityanath گفت: در حالی که صحبت کردن به MLAs.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de