اوپک و متحدان به رهبری روسیه, توافق در روز یکشنبه به یک رکورد در خروجی برای سرپا نگه داشتن قیمت نفت در میان coronavirus همه گیر در یک اقدام بی سابقه مقابله با همکار نفت سازمان ملل از جمله ایالات متحده است که می تواند جلوگیری جهانی نفت تامین 20 درصد است.

اقدامات به سرعت گسترش coronavirus را نابود کرده اند تقاضا برای سوخت و پایین رانده شده قیمت نفت فشار بودجه از نفت تولید و چکش شیل در ایالات متحده صنعت که بیشتر آسیب پذیر به قیمت پایین به دلیل هزینه های بالاتر.

این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ گفته اند که توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز) برای ماه های مه و ژوئن پس از چهار روز مذاکرات و زیر فشار آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستگیری کاهش قیمت.

اوپک+ منابع گفتند که انتظار می رود مجموع جهانی نفت کاهش به مقدار به بیش از 20 میلیون بشکه یا 20 درصد از عرضه جهانی موثر آوریل 1. اوپک به همان شکل در آن پیش نویس بیانیه اما حذف آن از نسخه نهایی.

بزرگترین روغن برش تا کنون بیش از چهار برابر عمیق تر از رکورد قبلی در سال 2008. تولید کنندگان را به آرامی استراحت محدودیت پس از ژوئن اگر چه کاهش در تولید را در محل اقامت تا آوریل سال 2022.

در بیانیه ای از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن استقبال تعهد توسط عربستان سعودی و روسیه “برای بازگشت تولید نفت به سطح سازگار با جهانی انرژی و بازار مالی ثبات است.”

قبلا در توییتر تهمت نوشت: “بزرگ معامله نفت با اوپک+ انجام شده است. این صرفه جویی خواهد شد صدها نفر از هزاران نفر از شغل انرژی در ایالات متحده است.”

ضمن تشکر از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی برای هل دادن معامله از طریق تهمت افزود: “من فقط به آنها صحبت کرد… معامله بزرگ برای همه است.”

تقاضای نفت کاهش یافته است و حدود یک سوم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. قیمت نفت شروع به پریدن کرد بیش از 1 دلار در هر بشکه در دوشنبه تجاری پس از توافق, اما دستاوردهای پوش شد نگرانی است که آن را نمی خواهد به اندازه کافی به عرضه بیش از حد با این بیماری همه گیر کوروناویروس چکش تقاضا است.

جهانی کاهش در تولید

مجموع جهانی کاهش خواهد شامل کمک از غیر اعضای تندتر داوطلبانه با کاهش قیمت برخی از اوپک+ اعضای استراتژیک و خرید سهام توسط جهان بزرگترین مصرف کنندگان است.

عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان گفت: رادیو فردا که واقعی موثر کاهش توسط اوپک+ خواهد مجموع 12.5 میلیون بشکه چون عربستان سعودی امارات متحده عربی و کویت را قطع منابع تندتر داده خروجی بالاتر در ماه آوریل است.

سه اوپک+ منابع گفت: افراد غیر عضو برزیل و کانادا و اندونزی و نروژ و ایالات متحده کمک می کند 4 میلیون به 5 میلیون بشکه.

سه اوپک+ منابع گفت: آژانس بین المللی انرژی (IEA) انرژی watchdog برای ترین در جهان صنعتی سازمان ملل اعلام خواهد کرد خرید به سهام اعضای آن به میزان 3 میلیون بشکه در چند ماه آینده.

آژانس بین المللی انرژی گفت: این امر با ارائه یک به روز رسانی در چهارشنبه هنگامی که آن را انتشار گزارش ماهانه خود را. ایالات متحده, هند ژاپن و کره جنوبی گفته اند که آنها می توانند خرید نفت برای دوباره پر کردن ذخایر.

ناراحتی شدید

تهمت و تهدید کرده بود اوپک رهبر عربستان سعودی با نفت تعرفه ها و اقدامات دیگر اگر آن ثابت نیست بازار عرضه بیش از حد مشکل را با قیمت های پایین قرار داده اند ما از صنعت نفت بزرگترین در پریشانی شدید.

کانادا و نروژ بود حاکی از تمایل به قطع و ایالات متحده که در آن قانون باعث می شود آن را سخت به عمل در پشت سر هم با کارتل مانند اوپک گفت: خروجی آن می گیرند شدت توسط خود را در این سال به دلیل قیمت های پایین است.

دولت کانادا در بیانیه ای گفت: این استقبال اوپک+ مقابله و گفت آن را متعهد به دستیابی به قیمت یقین و ثبات اقتصادی.

معامله شده بود با تاخیر از روز پنج شنبه پس از مکزیک نگران انحراف برنامه های خود را برای احیای مدیون شرکت دولتی نفت پمکس, baulked در تولید کاهش آن خواسته شده بود به.

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ارائه شده را به اضافی ما کاهش از طرف او غیر معمول ارائه شده توسط ما رهبر است که برافراشته در برابر اوپک.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واشنگتن کمک خواهد کرد که مکزیک با چیدن “برخی از شل” و بازپرداخت بعد. او نگفت که چگونه است که کار می کنند.

جنگ قیمت

قبلی توافق اوپک به کاهش تولید در این سال از هم جدا افتاد به دلیل اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی راه اندازی جنگ قیمت آورده است که سیل عرضه فقط به عنوان تقاضا برای سوخت خرد شده بود توسط coronavirus بیماری همه گیر.

تقاضای جهانی نفت تخمین زده شده است کاهش یافته است حدود 30 میلیون بشکه در روز افزایش به بیش از 3 میلیارد نفر در حال قفل کردن در خانه های خود با توجه به شیوع.

بانک گلدمن ساکس و UBS پیش بینی شده در هفته گذشته که قیمت نفت برنت خواهد سقوط به 20 دلار در هر بشکه کاهش نمی خواهد به اندازه کافی برای کمک به جبران شدید تقاضا تخریب به دلیل محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im