اوپک متحدان اجازه می دهد بیشتر تولید نفت می گویند demandis رشد

وزیران از کارتل اوپک توافق کرده اند که اجازه می دهد تا نفت بیشتری به جریان از شیپور خاموشی گفت: تقاضا برای نفت در حال رشد است به عنوان اقتصاد گام برای بازگشایی شده است. اما آنها همچنین هشدار داد که آنها می توانند دوباره تصمیم در یک جلسه اضطراری اگر جدی وجود دارد مستندات است که کاهش بیشتر تقاضا برای نفت است.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و کشورهای دیگر توافق کردند که به سهولت بر کاهش طی یک ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه.

آنها تصمیم به استیک با تولید برنامه آنها گردد در جلسه قبلی که اجازه می دهد تا کشورهای شرکت کننده به تولید بیشتر نفت در ماه اوت از آنها در چند ماه گذشته ،

اوپک سازمان ملل و متحدان خود را قطع تولید حداقل 7.7 میلیون بشکه در روز در ماه اوت اساسا قرار دادن حدود 2 میلیون بشکه در روز در بازار از آنها در ماه جولای گفته تحلیلگران.

ما نباید از خود راضی گفت: Abdelmadjid عطار, الجزایر, وزیر, انرژی, در این جلسه. بازار نفت تعادل است که به تدریج بهبود…اما خطرات و عدم قطعیت هستند آنها مرتبط با این بیماری همه گیر و یا به عواقب اقتصادی. اوپک که دارای 13 عضو است که تا حد زیادی تحت سلطه نفت خیز عربستان سعودی است. اضافی وجود دارد کشورهای درگیر در اصطلاح اوپک به همراه گروه است که رهبری روسیه است.

هم کشورهای تولید کننده نفت موافقت کرده بود به قطع تولید نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز که به مقدار حدود 10 درصد از جهانی عرضه نفت از طریق پایان ماه ژوئیه.

کسانی که عمیق کاهش تصویب شد در ماه آوریل به عنوان جهان متوقف پرواز و رفت و آمد در طول همه گیر کاهش چشمگیری در مصرف نفت.

این معلوم نیست که آیا تقاضا به اندازه کافی به حکم اوپک قرار دادن روغن در بازار گفت: جک روسو مدیر عامل در Clearview انرژی همکاران. که به نظر می رسد بزرگ کمی مشکوک به نظر من چون خیلی با قطعیت تمام صورت های مختلف شمارش افزایش روسو گفت.

موارد COVID-19 به سرعت در حال افزایش در ایالات متحده است. 14 متحده با بالاترین غلظت از موارد در ایالات متحده مصرف حدود 45 درصد از نفت کشور است.

در ضمن شرکت های نفتی در کشور هستند که بخشی از اوپک اعلام کرده اند برنامه ای برای افزایش تولید نیز هست.

تقاضا افزایش می یابد

تقاضای نفت است bounced بازگشت از پایین که دیدم قطره روزانه بیش از 20 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل است اما هنوز هم انتظار می رود شاهد یک افت سالانه 8.9 میلیون بشکه در روز برای کل سال 2020 محمد Sanusi Barkindo دبیر کل اوپک در این نشست است.

قابل توجهی داده ابهامات انتظار می رود دوباره بجای اول برگشتن در سال 2021 خواهد بود کوتاه از پوشش از دست داد و تقاضا در این سال خواهد شد و نه رسیدن به سطح قبل از بحران از 100 میلیون بشکه در روز به زودی.

بهبود اقتصادی نیز می تواند تمدید مبارزات قدرت در میان اوپک و دیگر کشورهای تولید کننده نفت که در آن روابط شکننده هستند.

اگر اتاق در بازار و قیمت بالا می رود دیگر اتفاق می افتد که دیگر شما به این معضل که رفتن به اضافی که سهم بازار گفت: امی مایرز Jaffe ارشد همکار در شورای روابط خارجی.

قیمت نفت که سقوط به زیر صفر در بهبود برخی از زمین و معامله شد و بالاتر از 40 دلار در هر بشکه چهارشنبه. اما هنوز هم کمتر از آن چه بسیاری از تولید کنندگان نیاز به شکستن حتی.

اوپک وزیران همچنین در مورد نیاز برای بهتر پیروی از برخی از کشورها مانند عراق و نیجریه که تولید نفت بیشتر از آنها به قرار زیر توافق های پیشین. در ماه های اخیر انطباق بهبود یافته است, چندین وزیر گفت.

نگاه به آینده هر یک از ما در حال حاضر نیاز به دو برابر کردن روی اتفاق آرا تصمیم گیری ما را ساخته اند Barkindo گفت. ما باید به یاد داشته باشید که قدرت همکاری و نتایج مثبت آمده تنها از طریق تلاش های مستمر و مبارزه از هر شرکت کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>