سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در روز جمعه که یک واکسن علیه coronavirus ممکن است تنها راه برای خارج شدن از جهانی همه گیر و می توانید به “حالت عادی.” او امیدوار است که این واکسن می تواند توسعه یافته قبل از پایان سال است.

“امن و موثر واکسن ممکن است تنها ابزاری است که می تواند بازگشت جهان به یک معنا از” عادی,’ صرفه جویی میلیون ها نفر از زندگی و بی شماری تریلیون دلار,” او اضافه شده در طول یک کنفرانس ویدئویی با 50 یا خیلی از کشورهای آفریقایی هستند که اعضای سازمان ملل متحد است.

اشاره به این حادثه تلخ به نام برای آن شتاب توسعه و دسترسی به همه اضافه کردن آن را باید یک “جهانی جهانی بهره مند شوند” و “ما اجازه می دهد برای کنترل این بیماری همه گیر.”

“ما نیاز به بلند پروازانه تلاش برای اطمینان حاصل شود که شرکای بین المللی کار از طریق هماهنگ و یکپارچه و قوی تر روش برای به حداکثر رساندن سرعت و مقیاس مورد نیاز برای استقرار جهانی از جمله واکسن تا پایان سال 2020” او اصرار داشت.

دبیر کل گفت: درخواست تجدید نظر خود را در 25 مارس به 2 میلیارد دلار کمک های مالی به صورت جامع و امداد سازمان ملل متحد در پاسخ به همه گیر بود که تا کنون حدود 20 درصد از این مبلغ است.

از طریق سازمان بهداشت جهانی (WHO) سازمان ملل شده است قادر به تجهیز 47 کشورهای آفریقایی با Covid-19 آزمون های او ذکر شده است.

به شورای امنیت سازمان ملل نیز با تمجید از تلاش های چندین دولت های آفریقایی برای کاهش پیامدهای این بیماری همه گیر. وی اوگاندا است که کسب و کار زمان بیشتری به فایل اظهارنامه مالیاتی خود را; نامیبیا فراهم می کند که اورژانس درآمد برای کارگران که شغل خود را از دست; اسکودوی کیپ ورد فراهم می کند که کمک های غذایی و مصر است که کاهش مالیات بر صنایع طبق گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de