آنلاین فیلم کلاس ها: بخشش برای پزشکی جزوات از مناطق روستایی هند

نوزده ساله Nchumthung پاتون از Nagaland را وخا منطقه یک ذره کوچک در نقشه این کشور در منطقه شمال شرقی تقریبا داد تا رویای خود را از تبدیل شدن به یک دکتر که او نمی تواند پاک کردن تمام هند پزشکی آزمون ورودی.

این نوجوان که شد از کشاورزی خانوادگی و هفت خواهر و برادر آماده کرده بود بلند پروازانه آزمون برای یک سال خود را به عنوان پدر و مادر خود را نمی تواند استطاعت برای او ارسال به شهرستان برای پزشکی مربیگری.

پاتون در حال حاضر آماده شدن برای کنکور دوباره اما این بار از طریق کلاس های آنلاین است که حذف نیاز برای مربیگری در مراکز خود ایجاد کرد و بسیاری از دیگر مناطق روستایی کشور است.

چندین سیستم عامل ها مانند NEET دبستان BYJU را ICA Edu مهارت و Youth4works باید شروع به ارائه برنامه های آنلاین برای پزشکی جزوات که آماده سازی دانش آموزان برای امتحانات ورودی از طریق جریان ویدئو.

پاتون به ثبت نام با NEETPrep و ارائه شد با مطالعه مواد — یک درایو قلم و دوره کار از طریق ایمیل — در یک قیمت بسیار کمتر از آنچه که ثبت نام در مربیگری مرکز در شهرستان هزینه.

با توجه به آنلاین آموزش و پرورش دهندگان مفهوم آنلاین ویدئو برنامه های پزشکی برای ورود کرده و به جای آجر و ملات کلاس های درس با کلاس های مجازی و با توجه به مزایای متعدد برای دانش آموزان به خصوص در مناطق روستایی است.

Kapil گوپتا مدیر عامل و بنیانگذاران NEETPrep که شروع به پلت فرم در سال 2016 همراه با موسسان از IIT-بمبئی و IIM Ahmedabad گفت: کلاس درس برنامه برای یک سال در یک شناخته شده مربیگری موسسه NEET تهیه هزینه حدود Rs 1-1.5 لاخ در سال و هزینه های اضافی به ارزش حدود Rs 2 لاخ برای اسکان و مواد غذایی اگر دانش آموز است و نه یک شهر نشین.

مقدار شارژ توسط NEETPrep برای آن تصویری کلاس های پزشکی ورودی فقط 25.000 تومان در هر سال است.

هر سال حدود 15 لاخ دانش آموزان از جمله حدود 8 لاخ از ردیف دوم و سوم شهرستانها, ثبت نام برای NEET آزمون برای تضمین پذیرش در دانشکده های پزشکی از جمله مشهور هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) طبق رتبه بندی خود را.

Mrinal Mohit chief operating officer از BYJU را گفت PTI “بزرگترین مزایای یکپارچه سازی فن آوری در آموزش و پرورش است که آن را می سازد یادگیری بسیار شخصی است. با دیجیتال یادگیری دانش آموزان می تواند سرعت خود را یاد بگیرند در سبک خود و تمرکز بر تقویت درک مفهومی به جای بازی ‘گرفتن’ با استراحت خود را در دسته ای”.

او گفت: آموزش دیجیتال همچنین دانش آموزان می دهد دسترسی بی وقفه به بهترین معلمان از سراسر جهان صرف نظر از جغرافیا.

Rachit Jain, CEO & Founder از Youth4Work گفت: “کلاس های آنلاین در کمتر گران تر از معمولی کلاس به دانش آموزان تنها مجبور به پرداخت برای دوره مواد و پذیرش هزینه های که مربیگری اتهام هزینه های عملیاتی”.

با استناد به یک نظرسنجی که توسط KPMG و گوگل, Manoj Kumar Jha مدیر GS نمره, گفت, بازار, برای آموزش آنلاین است که انتظار می رود به افزایش نقص — به دلار 1.96 میلیارد دلار تا سال 2021 از از دلار 247 میلیون در سال 2016.

داشتن گسترش یافت و تقریبا در هر منطقه از هند NEETPrep در حال حاضر دانش آموزان در مناطق دور افتاده مانند در Nagaland, Mizoram, Andaman and Nicobar و Lakshadweep سلیمان. بنابراین در مورد BYJU و ICA Edu.

با توجه به نارندرا Shyamsukha, موسس, رئیس, ICA Edu مهارت های نظرسنجی ها نشان داده است که نزدیک به 5.8 میلیون نفر ثبت نام آنلاین در دوره های کالج با 28 درصد از دانشجویان ثبت نام در حداقل یک دوره آنلاین در هر سال است.

رعنا Akoijam از مانیپور آمده بود به دهلی نو در سال 2018 برای پزشکی مربیگری اما تا به حال به بازگشت به زودی با توجه به بحران مالی. در سال 2019 او پذیرش برای MBBS با تشکر از ثبت نام در ورودی های آنلاین کلاس های آمادگی.

“با کمک کلاس های آنلاین من می تواند نشسته در راحتی از خانه من و tutored در کشور بالا دانشکده. بدون اتلاف وقت در رفت و آمد به کلاس های مربیگری من می تواند به صرف زمان بیشتری را با تمرکز در مطالعه,” او گفت:.

کارشناسان صنعت بیش از حد بر این باورند که آنلاین فیلم کلاس ها یک تعویض بازی برای جزوات از مناطق روستایی بخش است.

پروفسور M C Misra, مدیر سابق AIIMS, دهلی نو, و در حال حاضر رئيس جمهور از مهاتما گاندی, دانشگاه علوم پزشکی و فن آوری در راجستان نشد و تغییر بنیادی در آموزش پزشکی می گوید: آموزش آنلاین می تواند بسیار موثر باشد.

“چنین تله تصویری آموزش می تواند بسیار موثر خواهد بود به خصوص اگر وجود دارد یک ارتباط دو طرفه و دانش آموزان قادر به درخواست و روشن شدن شک و تردید گفت:” PTI.

نظر او این بود تایید شده توسط Girish Tyagi, رئيس جمهور از دهلی نظام پزشکی که گفت: یک زمان وجود دارد که عملا هر پزشکی طالب رفت و به صورت معمولی مربیگری اما فشار ثابت برای مطالعه بیشتر ساخته شده دانش آموزان قرار داده و سلامت جسمی و روانی آنان در خطر است.

“اما زمان تغییر کرده است و اینترنت فوق العاده ای برسد و با سرعت. تصویری مربیگری آمده است به عنوان یک برکت و رحمت برای جزوات زندگی در مناطق دور افتاده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر