کلاس های آنلاین: مدارس خصوصی در J&K اصرار دولت برای بازگرداندن شبکه 4G در دره

مدارس خصوصی’ Association of Jammu and Kashmir (PSAJK) را محکوم کرد دولت عدم اقدام در بازسازی شبکه 4G در دره و گفت: موسسات آموزشی نمی توانید صبر کنید بی وقفه برای این وضعیت برای عادی سازی. این دلیلی است که مدارس سراسر هند را آغاز کلاس های آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی به جبران آژانس گزارش گفت:.

بر اساس بیانیه صادر شده به KNS ارتباط گفت: رسانه های اجتماعی تنها امید است برای نگه داشتن دانش آموزان مشغول اند. “با Covid-19 موارد مثبت در حال ظهور هر روز در سراسر جهان از سرگیری زندگی عادی تاریک و دلگیر به نظر می رسد در آینده نزدیک. یکی از بزرگترین اثرات شده است در مدارس و دانش آموزان شده است در پایان از دست دادن” گفت: G. N. Var رئیس PSAJK.

او افزود: “اما ما نمی توانیم فقط نشستن و کاری انجام ندادن. مانند او در مدارس در سراسر جهان, ما بیش از حد شروع کلاس های آنلاین در رسانه های اجتماعی سیستم عامل و آن را ادامه خواهد داد با وجود سرعت پایین اینترنت.”

انجمن گفت: اکثر مدارس شروع کلاس های آنلاین در سیستم عامل های مانند مایکروسافت تیم های اسکایپ, WhatsApp, FaceTime و گوگل را ملاقات کند. “ما شده اند دریافت برخی از شکایات در زوم, اما این شرکت با به روز رسانی های امنیتی آن است; آن است که یک پلت فرم خوب برای کلاس های آنلاین” گفت: Var.

در MHA مشاوره در زوم ارتباط گفت: آن ممنوع شده است به طور عمده برای جلسات رسمی و دلیل اصلی آن است, مسیریابی ترافیک از طریق چین است. “بسیاری از مدارس ما باید در سرمایه گذاری های مختلف و حرفه ای نرم افزار آموزشی است که هر دو امن و سازگار برای کلاس اما که نیاز به سرعت بالای اینترنت 4G و دولت است و در هیچ خلقی را که به ما گفت:” Var.

“ما حتی به دیوان عالی کشور برای ترمیم 4G, اما هنوز هم هیچ چیز اتفاق می افتد. به نظر می رسد دولت با حرفه ای lakhs از دانش آموزان است.”

تکرار کرد که زوم یک پلت فرم امن PSAJK خواسته همه کاربران آن به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط National Cyber هماهنگی مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im