However, investors are more concerned about an equity overhang with the government expected to sell some of its stake.سرمایه گذاران بیشتر در مورد سهام برآمدگی با دولت انتظار می رود به فروش برخی از سهام خود.

ONGC سهام سقوط به اعماق جدید در روز سه شنبه, سقوط به زیر 100 تومان برای اولین بار در 15 سال و پایان دادن به جلسه در Rs 99.3 در NSE. از بودن در میان شرکت های برتر در هند آن را در حال حاضر در رتبه 22 با درپوش بازار تومان 1.25 لاخ کرور. از ژوئن 2014 سهام دهکدهای از دست داد 68 درصد از ارزش خود را; سقوط شده است به خصوص تیز در سال 2020 با از دست دادن از 23 درصد است. که با وجود جذاب بازده سود سهام از 7 درصد.

اخبار مرتبط

دسامبر 2019 چهارم نتایج بسیار ضعیف با سود خالص تقریبا نصف به تومان 4,152 کرور و تولید نفت خام و گاز در حال سقوط است. سرمایه گذاران بیشتر در مورد سهام برآمدگی با دولت انتظار می رود به فروش برخی از سهام خود.

علاوه بر این افزایش قیمت نفت می تواند باقی می ماند رام در شرایطی از بهبود تقاضا در میان ما-چین تعرفه جنگ و Covid-19-مشکلات مربوط به.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de