ONGC می پرسد دولت به چشم پوشیدن از فرایند حق امتیاز به عنوان کاهش قیمت نفت به اندازه کافی برای پوشش هزینه های عملیاتی

ONGC, oil prices, oil cess, Oil Ministry, ONGC fields, OID cess, latest news on ONGCمنابع گفت: ONGC ابلاغ به دولت که نرخ فعلی مالیات تهدید به فشار شرکت به پول نقد زیان و تاثیر آن برنامه ریزی شده capex.

دولتی ONGC خواسته است تا دولت به صرف پرداخت از روغن فرایند و خانواده سلطنتی به عنوان بین المللی کاهش قیمت نفت باید بدان معنی است که نرخ آن در حال حاضر می شود حتی پوشش هزینه های عملیاتی منابع گفت. در حالی که رکود در صنعت نفت به بیش از دو دهه کم است خبر خوب برای سوخت مصرف کنندگان آن است که املا اقتصادی ویران کردن تولید کنندگان نفت و گاز.

منابع گفت: نفت و گاز پارسیان (ONGC) مدیریت است گفت: دولت قیمت متوسط آن تحقق 22 تومان به ازای هر بشکه در ماه آوریل است که به اندازه کافی برای پوشش حتی هزینه های عملیاتی. در بالا از آن کاهش در قیمت گاز طبیعی به یک دهه پایین از 2.39 دلار در هر میلیون واحد حرارتی بریتانیا است که منجر به از دست دادن حدود 6000 تومان کرور روپیه در سال است.

اخبار مرتبط

ONGC منابع گفت: خواسته است به دولت برای لغو توسعه نفت cess اگر قیمت متوجه شدم با تولید کمتر از 45 تومان به ازای هر بشکه رسید. آن را نیز می خواهد خانواده سلطنتی است که دولت مرکزی اتهامات نفت و گاز تولید شده از این منطقه دور از ساحل به چشم پوشی می شود.

این شرکت تا کنون حفظ capex از 30000 تومان-34,000 کرور در چند سال گذشته اما قیمت های فعلی نمی مازاد تولید به اندازه کافی برای پوشش حتی عامل هزینه و یا opex. در حال حاضر دولت کسر 20 درصد آگهی به نسبت قیمت نفت صنعت توسعه (OID) فرایند در قیمت است که تولید کنندگان را دریافت کنید. همچنین ONGC/نفت ملزم به پرداخت 20 درصد حق امتیاز در قیمت نفت خام آن از عصاره onland نفت بلوک به دولت. “

دولت مرکزی اتهامات 10-12.5 درصد حق امتیاز نفت تولید شده از مناطق دور از ساحل. منابع گفت: این شرکت می خواهد حق شارژ توسط دولت مرکزی به چشم پوشی می شود در حال حاضر. آن را نیز می خواهد فرمول قیمت گذاری در داخل کشور تولید گاز در نرخ رایج در گاز مازاد کشورهایی مانند آمریکا و روسیه است. نرخ استفاده از فرمول آمد به 2.39 دلار در هر میلیون واحد حرارتی بریتانیا (mmBtu) از مارس. این قیمت پایین است که این شرکت متوجه خواهد شد که از سال 2010 زمانی که دولت در حال حرکت به سمت deregulating قیمت گذاری گاز.’

“در مارس 2010, کابینه تا به حال تصويب وزارت نفت پیشنهاد برای افزایش نرخ گاز فروخته شده به قدرت و کود شرکت از 1.79 دلار برای هر mmBtu به دلار 4.20.” منابع گفت: OID فرایند است که از افزایش دلار 3 تومان به بیش از 13 سال است و باعث مقدار زیادی از استرس در زمان و جدید نفت و گاز پروژه ها.

OID فرایند است که وضع در نفت خام تولید شده به عنوان وظیفه مالیات غیر مستقیم تحت صنايع نفت (توسعه) قانون از سال 1974. این فرایند است که وضع نفت خام از نامزد بلوک و قبل از NELP اکتشافی بلوک تنها. این OID فرایند مطرح شد از 2,500 تومان در هر تن به 4,500 تومان در هر تن در ماه مارس 2012. قیمت هندی سبد نفت خام بود در حدود 110 دلار در هر بشکه پس از آن.

با سقوط جهانی قیمت نفت خام در اواسط سال 2014 شرکت خواسته شد برای کاهش مالیات و تبدیل آن به 8-10 درصد آگهی به نسبت قیمت. دولت تغییر کرده لوی از این فرایند به 20 درصد آگهی به نسبت قیمت در مارس 2016.

منابع گفت: ONGC ابلاغ به دولت که نرخ فعلی مالیات تهدید به فشار شرکت به پول نقد زیان و تاثیر آن برنامه ریزی شده capex. مگر اینکه سود ساخته شده سرمایه گذاری های آینده در خطر است, آنها گفت ONGC زمینه در حال و گذشته نخست خود را و آن را یک “اشتباه بزرگ” به باور آنها رفتار می کنند که آنها یک دهه عقب بدون سرمایه گذاری در کشیدن تا میزان بازیابی.

منابع گفت: برش فرایند رای را بیش از 200 میلیون بشکه معادل نفت تولید مناسب در کل سطح صنعت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net