وان پلاس در نهایت نشان می دهد پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم برای وان پلاس 8 Pro هند قیمت

oneplus warpپیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم خواهد بود به فروش می رسد به طور جداگانه برای Rs 3,990.

وان پلاس تا در نهایت نشان داد که هند قیمت آن پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم برای وان پلاس 8 Pro. پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم خواهد بود به فروش می رسد به طور جداگانه برای Rs 3,990 بر خلاف آن سریع شارژر سیمی که OnePlus بسته های نرم افزاری به صورت رایگان با تمام دستگاه های خود را. این شارژر بی سیم در حال حاضر ذکر شده در وان پلاس’ رسمی هند سایت هر چند بسیار شبیه به وان پلاس 8 Pro و وان پلاس 8 وجود دارد “دقیق” کلمه در دسترس بودن. دلیل این است که هند در سراسر کشور coronavirus مستند به معنی آن را غیر ممکن به فروش غیر ملزومات مانند گوشی های هوشمند و شارژر تا زمان آن برداشته شده است — که قرار است به اتفاق می افتد در مارس 3, اما ما نمی تواند با اطمینان بگوید نشده است.

وان پلاس’ پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم مورد نیاز است را به طور کامل تحقق بخشیدن به پتانسیل جدید خود را با سرعت بالا تکنولوژی شارژ بی سیم که در داخل وان پلاس 8 Pro. وان پلاس 8 Pro با پشتیبانی از 30W سریع شارژ بی سیم, هر چند شما می توانید تنها رسیدن به آن از طریق شرکت پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم. آن را نیز ممکن است به صورت بی سیم شارژ OnePlus 8 Pro با استفاده از یک شخص ثالث شارژر بیسیم Qi اما شما باید با کندتر شارژ — 5W یا 10W (EPP استاندارد).

اخبار مرتبط

وان پلاس ادعا می کند خود را پیچ و تاب شارژ 30 بی سیم شارژر می تواند شارژ OnePlus 8 Pro از 1 ٪ تا 50 ٪ در فقط نیم ساعت. آن می گوید: این شارژر می تواند به قله نزدیک به 30W خروجی با 97 درصد بهره وری — که بدان معنی است که آن را نیز می تواند اجرا بیشتر سرد در حالی که در آن (در مقایسه با رقیب شارژ بی سیم راه حل). وان پلاس نیز می گوید که آن را با استفاده از یک سوئیچ کشتن’ ویژگی در شارژ پمپ داخل آن شارژر بی سیم است که می تواند غیر فعال کردن شارژ که “غیر طبیعی و ولتاژها شناسایی شده است.”

زوج با آن نظری بهره وری شارژر می تواند اطمینان حاصل شود گوشی خود را نمی گرما و امن باقی می ماند در حالی که حفظ یک ‘ثبات’ شارژ. وان پلاس نیز با استفاده از یک “سفارشی” تراشه در داخل شارژر برای کنترل جریان و ولتاژ به حداکثر رساندن’ بهره وری به طور کلی.

جالب توجه است مانند وان پلاس 8 Pro و وان پلاس 8 Oneplus’ پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم نیز بسیار به شدت قیمت در هند. در ایالات متحده OnePlus شارژ $69.95 (که تقریبا ترجمه برای 5,300 تومان) برای آن پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم که بسیار بالاتر در مقایسه با آن در هند قیمت.

همچنین بخوانید وان پلاس نشان می دهد OnePlus 8 Pro, وان پلاس 8 هند قیمت جزئیات داخل

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im