یکی از احمقانه ایده های من تا کنون شنیده ام”: جیک Tapper انفجار شهردار نیویورک, بیل د Blasio رژه زمین

به عنوان شهر نیویورک بیمارستان باقی می ماند و آب گرفتگی توسط بیماران مبتلا به کروناویروس دموکراتیک شهردار, بیل د Blasio است که انتقاد پس از پیشنهاد این شهر میزبان یک صدای تیک تیک نوار رژه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که بیماری همه گیر کوروناویروس فروکش کرده است.

ایسنا میزبان جیک Tapper پاره پاره ایده در طول بعد از ظهر خود را نشان می دهد و گفت که “داشتن یک رژه در شهر نیویورک یکی از احمقانه ایده های من تا کنون شنیده ام.”

در یک نشست خبری با خبرنگاران در روز سه شنبه, de Blasio گفت که او برنامه ریزی برای برگزاری “بزرگترین آرشیو رژه” به افتخار خط مقدم سلامت کارگران که مبارزه این بیماری است.

“من می خواهم به شما تضمین می کنند که یک چیز است که وقتی که روز می آید که من می توانید راه اندازی مجدد پر جنب و جوش زندگی زیبا این شهر دوباره اولین چیزی که ما انجام خواهد داد این است که یک صدای تیک تیک نوار رژه پایین دره عمیق و باریک از قهرمانان برای ما کارکنان مراقبت های بهداشتی و ما اولین پاسخ دهندگان” د Blasio گفت.

د Blasio را مورد بحث فرضی رژه تنها یک روز پس از تلخی اعلام کرد که عمده تابستان جشن در شهرستان نیاز به شود تا coronavirus کنترل می شود.

“این احتمالا نمی خواهد شما را متعجب اما من در حال حاضر گزارش های که امروز ما را لغو شهرستان مجوز برای ژوئن وقایع را به عنوان به خوبی. این یک مبارک اعلام, اما آن را یکی از ما را به” د Blasio گفت.

نیویورک کانون coronavirus در ایالات متحده با بیش از 250 ، 000 موارد تایید شده در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de