یکی برگزار می شود برای فروش گاو ادرار و سرگین به عنوان درمان برای coronavirus

50 سال پیر شیخ محمود علی از Hooghly, West Bengal برگزار شد توسط پلیس در روز سه شنبه پس از او گرفتار شد فروش گاو ادرار و سرگین به عنوان یک درمان برای رمان coronavirus.

شیر گر تولید شد قبل از دادگاه در همان روز و remanded در چهار روزه قضایی حضانت طبق گزارش های رسانه ها.

به گفته یک افسر ارشد پلیس در Hooghly منطقه ذکر شده در هند اکسپرس گزارش علی متهم شده است در بخش 295A (عمدی و مخرب عمل می کند, در نظر گرفته شده به خشم احساسات مذهبی) و 120B (مجازات جنایی توطئه) از قانون مجازات همراه با مفاد مواد مخدر و سحر و جادو درمان (اعتراض تبلیغات) قانون 1954. همه بخش ها غیر bailable.

محمود گفته بود فروش گاو ادرار هند گاوها در ₹500 لیتری در حالی که برای jersey او شارژ ₹400 لیتری در کنار جاده غرفه در Dankuni.

مورد ثبت شده بود در ارتباط با “gaumutra (ادرار گاو) حزب” پرتاب شده توسط یک محلی Bharatiya Janata Party رهبر در Jorasanko. صفحه اصلی گارد پلیس کلکته که تسلیم این شکایت گفت که او گمراه سازمان که گذشت او را از ادرار گاو به عنوان “charanamrita” یا شهد.

پلیس ثبت نام کرده اند به صورت زیر بخش 269 (غیرقانونی و یا تسامح گسترش عفونت از هر گونه بیماری خطرناک به زندگی) 278 (ساخت فضای مضر برای سلامتی) و 114 (abettor در حال حاضر زمانی که جرم و جنایت متعهد) از قانون مجازات اسلامی را شروع کرده اند و تحقیقات و هند اکسپرس گزارش شده است.

در ضمن, West Bengal BJP جمهور Dilip Ghosh اظهار داشت که فروش گاو ادرار جرم نیست. او اضافه کرد که او نیز مصرف گاو ادرار بسیاری از زمان به درو مزایای. او معتقد است که این فقط یک درام برای مهار مردم از فروش گاو ادرار و کسانی که ایمان در ادرار را ادامه مصرف آن است.

بی جی پی تجدید سازمان یک “نوشیدن ادرار گاو’ برنامه در ریگنج در شمال دینجپور منطقه در روز سه شنبه. محلی BJP رهبران نوشیدن ادرار گاو برای گسترش پیام از مفید بودن آن برای مبارزه با Covid-19. آنها نیز از پرستش گاو و ارائه خود را به نماز هند اکسپرس گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>