یکی از تازه مورد COVID-19 در Telagana کل افزایش می یابد و به 17

تازه مورد coronavirus گزارش شد در Telagana روز جمعه در نظر گرفتن تعداد کل کسانی که آزمایش مثبت برای این عفونت در کشور به 17.

18 سال ساکن این شهر که در بازگشت از لندن تبدیل به آخرین تست مثبت یک رسانه بولتن صادر شده توسط دولت گفت:. زن اشاره شد از یک بیمارستان خصوصی و در حال حاضر بستری دولتی TB و قفسه سینه بیمارستان در این شهرستان است. “بیمار پایدار است” آن را گفت.

دولت شاهد یک جهش در تعداد COVID-19 موارد پس از روز شنبه هنگامی که هشت نفر از جمله هفت اندونزیایی, تست مثبت برای ویروس. یکی دیگر از اندونزی تا به حال آزمایش مثبت یک روز پیش از آن. آنها باقی مانده بود در کریمنگر به صورت دو روز در هفته گذشته.

در روز پنج شنبه سه مورد گزارش شده با یکی از آنها با سفر به تاریخچه دبی و دو نفر دیگر و بازگشت از لندن است.

انتشار رسمی در روز جمعه گفت: وزیر K چاندراسکار رائو را مشاهده می کنید کریمنگر در روز شنبه و با برگزاری نشست با مقامات وجود دارد در اقدامات پیشگیرانه آغاز شده توسط دولت در نظر آلوده محکومیت اقامت در این شهر است.

رائو شده است نظارت بر کریمنگر وضعیت و می خواستم به بازدید از شهر در روز جمعه خود را, اما آن را به عنوان به تعویق افتاده است به عنوان یک ویدئو کنفرانس برنامه ریزی شده است برگزار می شود با نارندرا نخست وزیر آن گفت.

در ضمن خطاب به اعضای هندی انجمن پزشکی و انجمن های دیگر, دولت, وزیر بهداشت E Rajender گفت: کسانی که آزمایش مثبت نیست قرارداد این ویروس در دولت است.

 

امید است که این ویروس نمی خواهد گسترش در دولت گفت: دولت بود اما به طور کامل بشود تا به مبارزه با COVID-19.

رائو برگزار شد که یک جلسه با وزرا و مقامات ارشد و منطقه جمع در روز پنج شنبه گفته بود منطقه جمع و مقامات پلیس داده شده پاک کردن دستورات برای شناسایی افرادی که وارد دولت از خارج از کشور پس از مارس 1 به طوری که کسانی که داشتن علائم COVID-19 می تواند با مراجعه به مقامات پزشکی.

او همچنین گفت: سینما سالن بارها و باشگاه ها و دیگران که بسته شده اند و برای یک هفته زودتر بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس است.

محدودیت های اعمال شده قبلی در برخی موسسات برای یک هفته تمدید شده است تا 31 مارس به او گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im