عمر می پیوندد 14 دموکرات خواستار یخ برای توقف اخراج ها به دلیل coronavirus

دموکراتیک تشکر. Ilhan عمر است که منجر به یک مسئول با همکار دموکرات خواستار مهاجرت و گمرک به اعتصاب اخراج مهاجران غیر قانونی بلافاصله به دلیل گسترش coronavirus.

“مهاجرت بازداشتگاه حتی قبل از شروع COVID-19 همه گیر شده اند و پرورش زمینه را برای بیماری” عمر و 14 دیگر دموکرات نوشت به وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در روز جمعه.

“برای بازداشت شدگان که به ضعف سيستم ايمنی و یا در غیر این صورت در معرض بدترین عواقب ناشی از انقباض COVID-19 برگزاری آنها در بازداشت ممکن است به معنای واقعی کلمه یک موضوع از زندگی و مرگ” گفتند.

عمر و همکار دموکرات نیز ابراز نگرانی در مورد اخراج مهاجران غیر قانونی که در حال حاضر حامل ویروس.

“اخراج افرادی که ممکن است در معرض coronavirus یا کشورهایی که چند و یا هیچ مورد یا به کشورهای ضعیف مراقبت های بهداشتی است که زیرساخت های یک خطر غیر قابل قبول به” نامه است. “بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده در حال اجرای دقیق کنترل مرز در این گیر و ما باید بدون استثنا برای یخ هوا و تبعید.”

حرف نداشت آن را روشن یا نه مهاجران غیر قانونی مظنون به جرایم خشونت آمیز از جمله قتل باید گنجانده شود در این صورت درخواست.

یخ بازداشت مهاجران غیر قانونی مسئول بیش از 1500 محکومیت قتل در سال گذشته و بیش از 4,700 بیش از سه سال گذشته است.

مینه سوتا دموکرات شده است از منتقدان یخ پس از انتخاب شدن به کنگره و به نام برای آژانس به لغو, وزارت امنیت داخلی به defundedو برای رئیس جمهور تهمت به توقف درمان مردم در کشور به طور غیر قانونی مانند “مجرمان.”

عمر نامه می آید در میان گزارش هایی که کشورهای در سراسر کشور اجازه زندانیان با خارج از زندان برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در یک حرکت است که کشیده شده استرن انتقاد از پلیس گروه در سراسر کشور.

دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib, Joseph P. Kennedy, Raúl M. Grijalva, Barbara Lee, David E. قیمت, Scott Peters هنک جانسون جونیور, علامت Takano جودی چو تونی کردنس آذر Schakowsky دبی Dingell علامت Pocan و دل. النور هولمز نورتون پیوست عمر در امضای نامه جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>