المپیک اشتباه: به تعویق افتادن لغو بازی نشده است بی سابقه

International Olympic Committee, 2020 Summer Olympics, Shinzo Abe, SARS CoV-2 virus, Thomas Bach, FIFA World Cupبا توجه به گسترش روز افزون سارس CoV-2 ویروس فشار برای به تعویق انداختن توکیو بازی شده است نصب در کمیته بین المللی المپیک از ورزشکاران فن و همچنین المپیک مقامات.

روز یکشنبه کانادا در این کشور به طور رسمی به اطلاع کمیته بین المللی المپیک (IOC) از تصمیم خود برای شرکت در بازی های المپیک تابستانی 2020 برگزار می شود در توکیو از تاریخ 24 ژوئیه. زمینه—خطر بیماری همه گیر کوروناویروس شمار به سلامت خود ورزشکاران و عموم مردم. در این بیانیه آمد فقط چند ساعت پس از IOC را به هیئت اجرایی اعلام کرد که در حالی که لغو بازی نشده بود در دستور کار آن بود که با توجه به تعویق افتادن. روز دوشنبه استرالیا کمیته المپیک هم, پیوست, کانادا در این recusal. حتی نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که قبلا ادعا کرد که او در نظر دارد برای برگزاری این بازی ها در خود “کامل فرمت”, اذعان کرد در یک جلسه مجلس است که با توجه به نگرانی های بهداشتی در این بازی باید به تعویق افتاد—هر چند او اصرار داشت که او در برابر لغو.

با توجه به گسترش روز افزون سارس CoV-2 ویروس فشار برای به تعویق انداختن توکیو بازی شده است نصب در کمیته بین المللی المپیک از ورزشکاران فن و همچنین المپیک مقامات. با این حال دشوار به درک برگزارکنندگان بی میلی—قبل از المپیک یکشنبه در بیانیه ای خود را رئیس جمهور, توماس باخ به حال به شدت اظهار داشت که این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده. درست است وجود خواهد داشت زیان, اما این را متوقف نشده برگزارکنندگان مسابقات قهرمانی اروپا که در فوتبال بین المللی است و دوم در اهمیت تنها به جام جهانی و یا کوپا امریکا از حرکت این مسابقات یک سال 2021. با توجه به این که وجود یک اولویت از المپیک حتی لغو شدن مطمئنا تغییر زمان نمی تواند ویرایش کند. همچنین برای مالی احتیاط هر چه زودتر کمیته بین المللی المپیک تصمیم می گیرد برای به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی, بهتر است آن خواهد بود. دیگری آن را از خطرات شاهد تکرار از سال 1916 زمانی که پس گرفته شده بیش از حد طولانی به درک که جنگ جهانی اول بود به پایان آمدن در هر زمان به زودی کمیته بین المللی المپیک بود مجبور به انصراف از این رویداد.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de