Ola می دهد مهلت به رانندگان نهفته lockdown; طول می کشد تا این مرحله به خود را کاهش دهد ‘بار اقتصادی’

Ola محدود کرده است خدمات خود را به حمایت از تنها خدمات ضروری در طول مستند

سوار-نقطه شرکت Ola گفت: آن چشم پوشی کردن و اجاره اجاره آن به رانندگان در میان Coronavirus بیماری همه گیر. سافت-حمایت Ola که در رقابت با Uber گفت که صرف کردن برای رانندگان “که کار وسایل نقلیه متعلق به Ola را فرعی Ola ناوگان فن آوری های خود را تحت لیزینگ برنامه” و کاهش “بار اقتصادی در طول این زمان” آن را در بیانیه ای گفت. Ola ادامه خواهد داد به ارائه مزایای بیمه به رانندگان و همسران خود را در برابر “از دست دادن درآمد به علت انقباض Covid-19 و پزشکی دیگر پشتیبانی می کند. Ola رانندگان تحت اجاره برنامه می تواند در دراز مدت اجاره برای یک ماشین در حالی که این شرکت را شارژ سپرده و اجاره روزانه مقدار بین Rs 700-1,150 بر اساس شهر و مدل ماشین اجاره.

در زمان لیزینگ “Ola ناوگان فن آوری هزینه 4000 تومان به عنوان غیر قابل استرداد شارژ و 21,000 تومان-31,000 به عنوان استرداد سپرده بسته به نوع خودرو” این شرکت اعلام کرد. در میان رشد شیوع کروناویروس در هند که آلوده 519 نفر و تا کنون باعث مرگ و میر 11, خدمات, دو Ola و بارگذاری شده اند نهفته است. در حالی که بارگذاری به حالت تعلیق عملیات در سراسر هند با توجه به مستند Ola محدود کرده است خدمات خود را به حمایت از تنها خدمات ضروری است.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>