صنعت نفت و گاز سیاهی داوطلبانه کاهش تولید گازهای گلخانه ای متان یک گاز گلخانه ای قوی

صنعت نفت و گاز است شعار داوطلبانه تلاش شرکت ها برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای متان یک گاز گلخانه ای قوی تر از کربن آن را به عنوان تلاش می کند به این صورت برابر مقررات.

موسسه نفت آمریکا است که انتشار دوم آن گزارش پیشرفت روز شنبه در یک برنامه داوطلبانه آن آغاز شده و با 26 شرکت های نفت و گاز در سال 2017 به نام محیط زیست مشارکت که در آن ایجاد شده برای محدود کردن نشت متان و کاهش تولید گازهای گلخانه ای مرتبط با آلاینده به نام ترکیبات آلی فرار.

این گزارش نشان داد که چگونه مشارکت که رشد کرده است به 83 عضو از جمله 36 از بزرگترین 40 تولید کنندگان نفت و گاز اجرا کرده است یک متان تشخیص نشت و تعمیر برنامه. نه همه شرکت های شرکت کننده در مشارکت هستند API اعضای.

شرکت های شرکت کننده انجام شده بیش از 184,000 نشت نظرسنجی در سال 2019 در سراسر بیش از 87,000 تولید سایت, گزارش “نشت میزان وقوع” 0.08% و یا کمتر از 1 نشت در 1,000 قطعات. نشت نرخ پایین تر از 0.16% مشارکت در گزارش سال قبل.

“محیط زیست مشارکت همواره با هدف به بهبود ادامه بدن” گفت: ونسا رایان مدیر کربن کاهش تیم در شورون و رئیس محیط زیست همکاری. “این چیزهایی که شرکت ها می توانند توجیه و همچنان به انجام این کار در زمان هایی از این زمانی که صنعت در تلاش است.”

رایان گفت: شرکت های نه کاسته تلاش های خود را در گیر با وجود نصب مالی مبارزات در میان تولید کنندگان که تعطیل چاه با توجه به قیمت نفت پایین است.

“ما در حال دیدن هر نوع توقف و یا کاهش می یابد و تعهد به کاهش تولید گازهای گلخانه ای” رایان گفت: واشنگتن آزما در یک مصاحبه.

منتقدان می گویند API داوطلبانه برنامه کافی است و در نظر گرفته شده برای منحرف کردن اذهان از روغن لابی گروه مخالفت مستقیم فدرال مقررات از متان است.

API انتشار از محیط زیست مشارکت گزارش می آید هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت آژانس حفاظت از محیط زیست است انتظار برای نهایی کردن یک قانون است که از بین بردن مستقیم فدرال مقررات از انتشار گاز متان از نفت و گاز ،

این حرکت گفته می شود صنعت نفت و گاز با برخی از شرکت های بزرگ هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که محدود فدرال نظارت بر نشت متان خسارت صنعت اقدام به فروش گاز به عنوان “سوخت آینده” به جای یکی که مرحله به مرحله طی دهه های آینده به عنوان بخشی از تهاجمی تغییر آب و هوا و مقررات.

“تا زمانی که API همچنان به طور فعال به دنبال تخریب متان چارچوب مقررات برای بخش نفت و گاز خود را داوطلبانه تلاش به آدرس متان تولید گازهای گلخانه ای نمی خواهید به طور جدی در همه,” سعید بن رتنر یک مدیر ارشد در محیط زیست دفاع صندوق که مطالعات متان.

رتنر گروه همکاری با شرکت های نفت و گاز به سرمایه گذاری در تحقیقات فن آوری به تشخیص بهتر نشت متان که نامرئی به چشم غیر مسلح.

متان جزء اصلی گاز طبیعی است که قوی تر از دی اکسید کربن و گازهای گلخانه ای نمی آخرین طولانی در جو است.

API استدلال صنعت نفت و گاز است که خود انگیزه برای محدود کردن انتشار گاز متان به دلیل نشت حذف محصول است که می تواند به فروش می رسد برای سود.

اما محیط زیست همکاری نمی کند مجموعه ای فراگیر و کاهش انتشار هدف برای شرکتهایی که در حال مبارزه با نشت متان و گزارش نمی اندازه گیری میزان انتشار گازهای گلخانه ای کاهش است که رخ داده است به عنوان یک نتیجه از این برنامه است.

اما این همکاری مبتنی بر اقدامات برای پیدا کردن و رفع نشت متان مشخص شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست است که پتانسیل کاهش انتشار گاز متان از 60٪.

رایان با اشاره به طرح در حال گسترش است با شروع این سال را شامل midstream شرکت هایی که حمل و نقل نفت و گاز همراه با تولید کنندگان.

او برجسته یک کارگاه مشارکت میزبانی در آوریل در میدلند تگزاس به بحث در مورد چگونه شرکت ها می تواند به کاهش خیره کننده متان یا عمدا سوزاندن ناخواسته گاز به عنوان یک محصول جانبی به نفت است. این همکاری ادامه دارد در طول این بیماری همه گیر به میزبان تماس های تلفنی و آموزشی برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه برای متان کاهش.

“ما شاهد سطح رکورد از نامزدی” رایان گفت.

شورون در میان هنرمندان بالا هنگامی که آن را به می آید حاوی متان تولید گازهای گلخانه ای از عملیات خود را در حوضه پرمین, ایالات متحده آمریکا بزرگترین بهرهبرداری نفت و گاز منطقه مسکونی در غرب تگزاس و نیومکزیکو.

اما یک مطالعه در این سال توسط محققان در دانشگاه هاروارد و محیط زیست دفاع صندوق منتشر شده در مجله علم پیشرفتدر بر داشت متان شد منتشر شده در حوضه پرمین در دو نرخ به عنوان تخمین زده شده است.

این مطالعه بر اساس داده های ماهواره ای نشان داد پرمين تولید کنندگان در حال نشت گاز متان در یک نرخ برابر با 3.7 درصد از گاز خود را تولید.

رتنر از محیط زیست دفاع صندوق گفت: API تمرکز بر چاپ و نشر “نشت وقوع رای” و یا فرکانس که با آن نشت رخ می دهد گمراه کننده است نسبت به مطالعه پرمين که متمرکز بر مقدار گاز متان به بیرون درز کرد.

“یک تعداد بسیار زیادی متان تولید گازهای گلخانه ای رویدادهای بخش عظیمی از کلی مشکل و بنابراین فقط به خاطر اینکه یک شرکت, گزارش یک کم متان و انتشار و فرکانس بدان معنی نیست واقعی سطح انتشار گاز متان هستند” رتنر گفت.

متیو تاد مدیر محیط زیست, مشارکت در دفاع از این گروه رویکرد با این استدلال که تغییر گزارش روش می تواند مانع حضور شرکت های کوچکتر که اصلا تخصص در محدود کردن نشت متان اما بهره مندی از به اشتراک گذاری اطلاعات در برنامه است.

“گزارش های آینده به این برنامه نشان می دهد که این کار” تاد گفت. “این برنامه طراحی شده است برای تکامل و آن را در حال حاضر در حال تحول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر