پیشرو immunologist در دانشگاه ایالتی اوهایو دستگیر شد در حالی که در تلاش برای فرار به چین پس از او به طور غیر قانونی دریافت چینی بودجه برای پژوهش خود دادستان فدرال متهم در شکایت کیفری unsealed پنج شنبه.

وزارت دادگستری ادعا آهنگ Guo ژنگ, 57, دریافت بیش از 4 میلیون دلار در کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت در حالی که او خود را پنهان وابستگی با “استعدادهای درخشان قصد دارد” که ایالات متحده می گوید در حال استفاده توسط دولت چین برای به دست آوردن دسترسی به تکنولوژی خارجی و مالکیت معنوی.

“ما ادعا که ژنگ آماده به فرار از کشور پس از او آموخته است که کارفرمای خود را آغاز کرده بود یک فرآیند اداری به اینکه آیا یا نه او مطابق با قوانین حاکم بر مالیات دهندگان بودجه کمک های مالی” آمریکا وکیل برای منطقه جنوب اوهایو دیوید DeVillers اعلام و اضافه کرد که آن را دفتر سوم مورد اخیر مربوط به چین تلاش برای به دست آوردن مالکیت معنوی و تحقیقات به طور غیر قانونی.

ژنگ, the Ronald L. Whisler MD صندلی در روماتولوژی و ایمونولوژی در ایالت اوهایو پزشکی مدرسه متهم است که متقلبانه به دست آوردن کمک های مالی فدرال و اظهارات نادرست در مورد لینک کلیک کنید برای چین است. او دستگیر شد مارس 22 پس از او وارد شده از طریق یک منشور خصوصی پرواز در لنگرگاه و توشه خود را در جستجو بود.

“ژنگ او به ترک ایالات متحده به سرعت و قدرتمند استفاده و یا دوستان با نفوذ به منظور به دست آوردن یک کرسی در خصوصی پرواز چارتر و اطمینان از این است که قادر به ترک ایالات متحده” در این شکایت ادعا شده.

گمرک و حفاظت مرزی در بر داشت متعدد دستگاه های الکترونیکی در یکی از کیسه های خود از جمله دو لپ تاپ سه تلفن همراه و چندین درایوهای USB وزارت دادگستری گفت. ژنگ نیز حمل چندین میله های نقره ای منقضی شده چینی گذرنامه برای خانواده اش و برای اعمال مالکیت در چین با توجه به دادستان.

شکایت کیفری به اتهام ژنگ تلاش برای عبور کردن کیسه های خود را با الکترونیک به یکی دیگر از مسافر, که گفت که او نمی دانست که ژنگ اما در تلاش بود برای کمک به او را با توشه خود را در تلاش برای جلوگیری از اجرای قانون از جستجوی اقلام است.

اف بی آی گفت: ژنگ گفته محققان متناقض داستان در مورد اینکه چرا او از سفر به چین است. او در ابتدا گفت که او در حال حرکت بود به چین به بازنشسته اما بعد از آن اعلام کرد او قصد دارد برای دیدار پدر بیمار خود است.

ژنگ توضیحات خود را به اتهام وابستگی به اشخاص نیز متناقض اف بی آی گفت. در یک نقطه ژنگ بستری او موفق به دریافت کمک مالی از صندوق ملی علوم طبیعی پایه و چین گفت و او افشا می شود آن را به خود و سپس کارفرما دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

محققان استدلال می کنند که اگر ژنگ قبلا می دانستند و به افشای خود چینی بودجه به کارفرمای خود او باید شناخته شده به انجام همان زمانی که او موفق به دریافت بودجه در سال های پس از آن. در حالی که او مدیریت میلیون ها نفر در NIH کمک های مالی او به طور همزمان دریافت چینی بودجه دولت هم بدون افشای آن را به NIH به عنوان قوانین مورد نیاز است. در حالی که کار در اوهایو دولت ژنگ نیز به عنوان یک استاد دانشگاه و “کارشناس هزار استعدادهای برنامه” در جستجوی پیشرفته-Yat Sen University در چین که او نیز موفق به افشای NIH و OSU.

با توجه به شکایت کیفری ژنگ فرار شش روز پس از او مواجه شد ایالتی اوهایو در مورد اتهام حذفیات.

یک سخنگوی ایالتی اوهایو گفت: واشنگتن آزما که ژنگ است که به احتمال زیاد از کار اخراج شدند.

“آهنگ Guo ژنگ یک ایالت اوهایو کارمند. او در حال حاضر در مرخصی بدون حقوق و با ما اقدام نسبت به فسخ پس از دانشگاه فرآیندهای. ایالت اوهایو بوده است و همچنان به کمک های فدرال اجرای قانون مقامات در هر راه ممکن است. ما نمی توانیم اظهار نظر بیشتر در این زمان با توجه به در جریان بررسی اجرای قانون” گفت: بنجامین جانسون, دانشگاه, مدیر روابط رسانه ای.

یک وکیل برای ژنگ پاسخ نمی دهند به واشنگتن آزما را درخواست دهید.

“دوباره ما رو با یک استاد در یک دانشگاه آمریکا است که یک عضو از یک استعداد طرح گفته و به عمد عدم افشای ارتباط خود را با دانشگاه و دریافت بودجه از دولت چین به منظور به دست آوردن میلیون ها دلار در ایالات متحده پول کمک مالی طراحی شده به نفع سلامت و رفاه مردم ایالات متحده — به ربوده به مکمل اهداف پژوهش, چینی, حزب کمونیست” دستیار دادستان کل برای امنیت ملی جان Demers گفت.

مورد آخرین در یک لیست طولانی از سوالات مربوط چینی بودجه و پژوهشگران مستقر در ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری خود را آغاز کرد چین ابتکار در سال 2018 در پاسخ به جاسوسی تهدید و ایالات متحده دستگیر و به اتهام تعدادی از دانشمندان از جمله دانشگاه هاروارد شیمی رئیس چارلز Lieber. حداقل 54 دانشمندان شغل خود را از دست بیش از یک شکست به افشای وابستگی مالی به دولت های خارجی از NIH گفت: در ماه ژوئن. نود و سه درصد از این موارد درگیر بودجه از یک نهاد است.

در استشهاد unsealed در مارس اف بی آی گفته است که چین سفیر آمریکا و یک دیپلمات چینی در شهر نیویورک مخفیانه کمک در استخدام از دانشمندان در آمریکا

FBI مدیر کریستوفر Wray گفت: در ماه گذشته که دفتر “باز کردن یک جدید ضد جاسوسی تحقیقات که روابط به چین هر 10 ساعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی