فرماندار اوهایو تعطیل اولیه با استناد به ‘بی سابقه بحران بهداشت عمومی’

جمهوری خواه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine در زمان یک طرفه اقدام به تعطیل شنبه اولیه انتخابات بیش از coronavirus نگرانی ساعت قبل از دموکرات ها شد و انتظار می رود به فرود در حوزه های رأی گیری در دولت خود را.

“در طول این زمان هنگامی که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت عمومی برای انجام یک انتخابات فردا را مجبور نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا coronavirus” DeWine توییتی اواخر دوشنبه.

وی افزود: از اوهایو سلامت, مدیر, جمله, @DrAmyActon منظور خواهد شد این نظرسنجی بسته شده و به عنوان یک بهداشت و درمان اضطراری. در حالی که نظر سنجی بسته خواهد بود فردا, وزیر امور خارجه, @FrankLaRose به دنبال یک درمان از طریق دادگاه به گسترش گزینه های رای گیری به طوری که هر رای دهنده که می خواهد برای رای داده خواهد شد که فرصت است.”

DeWine را swift پاسخ به شیوع بیماری تنفسی شده است به طور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفته در سراسر کشور از هر دو طرف سیاسی راهرو.

تصمیم خود را به شاتر مراکز رای دهی در اواخر روز دوشنبه پس از یک دولت شهری قاضی دادگاه را رد کرد درخواست خود را برای به تعویق انداختن روز سه شنبه مسابقات که در آن جمهوری خواهان نیز در انتخابات. قاضی ریچارد فرای حکومت وجود نداشت شواهد این همه گیر خواهد فروکش ژوئن 2, DeWine پیشنهاد تاریخ جدید برای فرد رای گیری. فرماندار همچنین پیشنهاد کرده بود غایب رای گیری, رای گیری مجاز به ادامه تا تاریخ جدید است.

“تنها چیزی که مهم تر از یک انتخابات آزاد و عادلانه است که سلامت و ایمنی Ohioans,” DeWine گفت: در یک بیانیه مشترک با اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس اوایل روز دوشنبه. “آنها نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و اعمال حقوق قانونی خود.”

انتخابات در لوئیزیانا گرجستان و کنتاکی در حال حاضر نقل مکان اولیه خود را تاریخ در میان بحران اما از اواخر روز دوشنبه دموکرات ها در ایالت آریزونا در ایلینوی و فلوریدا هنوز در انتظار به سر به پای صندوق های رای.

اوهایو دموکرات شد به تصمیم می گیرید که چگونه به اختصاص 136 متعهد نمایندگان با 1,911 نمایندگان نیاز به امن 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود به عنوان روز مسابقه با شتاب قابل توجهی داشتن 871 نمایندگان به ایالت ورمونت برنی ساندرز 719.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im