Fو یا کسانی که در خارج از واشنگتن دی سی کمربندی و نه مصرف با اخبار سیاسی, آن را آسان برای فراموش کردن وجود دارد که انتخابات ریاست جمهوری این سال است. در حالی که جامعه در حال تغییر زمین بسیار مخربی حوادث مانند coronavirus همه گیر جرم بیکاری و خشونت گرفته اند, مرکز, مرحله, 2020 انتخابات به خودی خود یک بیت از یک چرت زدن.

رئیس جمهور تهمت و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن قطعا پاسخ به حوادث فاجعه بار به عنوان آنها سعی می کنند برای حفظ مبارزات انتخاباتی خود را. اما انتخابات به خودی خود نه رانندگی, اخبار, یک تغییر چشمگیر از سال های گذشته است.

آوریل مرکز تحقیقات پیو بررسی نشان داد که 52 درصد از مردم در ایالات متحده بودند پرداخت و یا نسبتا نزدیک با توجه به اخبار در مورد کاندیداهای ریاست جمهوری, به طور قابل توجهی پایین از همان نقطه در سال 2016 چرخه زمانی که 69 درصد گفت: آنها پرداخت نزدیک یا بسیار نزدیک با توجه به کاندیداهای ریاست جمهوری. در ضمن 87 درصد در مارس نظرسنجی گفتند که آنها در حال پرداخت نزدیک یا بسیار نزدیک با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

سابق سی سیاسی دیجیتال عمل در حال حاضر بر اساس غربی اقیانوس آرام قرار داده و آن را با صراحت: “به راستی چه کسی می تواند واقعا فکر کردن در مورد انتخابات زمانی که این بیماری همه گیر است که اتفاق می افتد و آن را احساس می کند مانند جامعه است پاره از هم جدا در درز?”

به برخی از ناظران سیاسی دینامیک در انتخابات هستند کاملا کسل کننده نسبت به بقیه وقایع کنونی.

خاموش شدن ناگهانی شروع در ماه مارس جلوگیری از نامزدها از داشتن آلی, تیتر گرفتن تعاملات با رای دهندگان و رویدادهای اشتباه مستعد بایدن به خصوص صحنه و مقادیر. بایدن که به صرف بسیاری از بیماری همه گیر کوروناویروس در خانه اش در ویلمینگتون است سنگین 8.6% سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در RealClearPolitics متوسط از نظر سنجی های ملی.

بر خلاف 2016 چرخه انتخابات وجود دارد بدون نشت و یا ایمیل های داخلی به رانندگی با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را. سیاسی نادرست اظهارات از مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر شوک به عنوان آنها در سال 2016.

حتی چاشنی فعالان سیاسی و فعالان اعتراف می کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن مسابقه تضعیف ذهن خود را.

کارولین دیوید محافظه کار فعال در کارولینای شمالی که به طور داوطلبانه در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2012 و 2016, اخراج کردن یک صدای جیر جیر در پایان ماه مه: “آره, من را فراموش کرده در مورد انتخابات ریاست جمهوری.”

در حالی که صدای جیر جیر بود تا حدودی شوخ, دیوید گفت: واشنگتن آزما که انتخابات بود “قطعا در ذهن من است.”

“من قطعا توجه بیشتر به اخبار COVID-19 و همچنین تماشای خرید اینترنتی از جورج فلوید مرگ,” او گفت:. “و به تازگی Ghislaine ماکسول بازداشت دستگیر شده مقدار زیادی از توجه است.”

گذشته از انبوه حوادث فاجعه بار overshadowing انتخابات, سیاست, شخصیت سال این نامزدها می تواند بخشی از دلیل انتخابات ندارد یک محل برجسته در روح و روان.

“وجود دارد یک حس خشم و خستگی وقتی که می آید به مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: سابق دیجیتال عمل که اعطا شد گمنامی به صحبت رک و راست. اما وقتی که می آید به دموکرات نامزد “بایدن که در مرکز صحنه از هم جدا می افتد.”

“این چیزی است که باعث می شود آن را خسته کننده” فرد اضافه شده در مورد انتخابات.

با بیش از 100 روز تا انتخابات ماه نوامبر وجود دارد این است که زمان برای تمرکز به تغییر به عقب و به سال 2020 مبارزات انتخاباتی. بایدن است که انتظار می رود به اعلام همسر در حال اجرا در هفته های آینده و هر دو طرف باید خود را ملی کنوانسیون در ماه اوت هر چند به طور قابل توجهی در مقیاس پایین confabs.

اما در حال حاضر انتخابات ریاست جمهوری است نهفته در پشت رایتر در حالی که ملی, اخبار فر در آتش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im