Ogilvy دهلی نو کیسه های خلاق دستور Sleepwell

The mattress company is looking to expand its product portfolio and drive a strong growth in category تشک شرکت به دنبال گسترش سبد محصولات خود را و درایو یک رشد قوی در رده

Sheela فوم محدود است منصوب Ogilvy به مدیریت خلاق و دیجیتال وظایف آن همه علامت های تجاری از جمله گل سرسبد نام تجاری Sleepwell. این شرکت همچنین به دنبال گسترش سبد محصولات خود را در حالی که همچنین حفظ یک رشد قوی در تشک دسته.

به عنوان بخشی از انجمن Ogilvy خواهد بود مسئول برای ارائه یکپارچه ارتباطات بازاریابی استراتژی در سراسر کسب و کار که شامل استراتژی های خلاق نام و نشان تجاری ساختمان و کمپین اعدام است. Ogilvy به ارمغان می آورد در هیئت مدیره یک سطح بالایی از تفکر استراتژیک و ما مشتاقانه منتظر به همکاری-ایجاد یک روایت در رده Sumit Sehgal, CMO, Sheela فوم Ltd گفت. “با توجه به آژانس اعتبار در ایجاد هند دوست داشتنی ترین مارک های ما اعتماد به نفس از اضافه کردن به لیست با استفاده از این رابطه,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

با توجه به نام تجاری و ارتباط با هدف قرار دادن Sleepwell به عنوان یک گزینه مورد نظر در تشک و دیگر متفقین دسته. “با آژانس به عنوان ما یکپارچه ارتباطی شریک ما امیدوار دستیابی به این” Sehgal اضافه شده است.

تاسیس در سال 1948 توسط David Ogilvy, Ogily تولید شده است مربوط به فرهنگ در حال تغییر کمپین های بازاریابی. امروز Ogilvy است که برنده جایزه یکپارچه خلاق شبکه است که باعث می شود برندهای مهم برای فورچون جهانی 500 شرکت و همچنین کسب و کارهای محلی در سراسر 131 دفاتر در 83 کشور جهان است. این شرکت با ایجاد تجارب طراحی و ارتباطات است که شکل هر جنبه ای از یک نام تجاری نیاز از طریق شش هسته ای مناطق از جمله استراتژی برند, تبلیغات, مشتری تعامل و تجارت روابط عمومی و نفوذ دیجیتال تحول و مشارکت. این WPP شرکت کمک کرده است ساخت برخی از مارک های با ارزش ترین در جهان از جمله امریکن اکسپرس آی بی ام و کبوتر. به تازگی به ما اضافه شده و مشتریان بیشتری به این لیست از مارک های از جمله نسکار, فیلیپس, کک صفر, IKEA, یو پی اس در سراسر کشور و Tiffany & Co.

دفعات بازدید: همچنین: رنگ های آسیا زنده ‘هار Ghar Kucch Kehta چینگ های’ کمپین به منظور بالا بردن آگاهی

دفعات بازدید: همچنین: Coronavirus تاثیر: چرا برندها باید به مسئولیت اجتماعی با مبارزات

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de