افسر صحه ‘آسیب قابل توجهی” پس از اجرا شدن توسط ATV در آتلانتا شورش

یک افسر پلیس در آتلانتا اجرا شد بیش از یک ATV در جریان تظاهرات علیه مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

ناشناس افسر پلیس پایدار “آسیب قابل توجهی” به هر دو پا پس زده بودن ATV گرفته شده بود به محلی Grady بیمارستان یادبود در روز شنبه با توجه به پلیس.

“در حالی که وجود دارد یک ATV سوار گذشته در نرخ بالای سرعت” آتلانتا اداره پلیس گفت:. “یک زمان کوتاه بعد ATV با نزدیک شدن به تقاطع دوباره در نرخ بالا از سرعت و زده افسر.”

افسر بود و در شرایط با ثبات که از صبح روز یکشنبه. ATV راننده دستگیر شد و به بیمارستان برای جراحات جزئی و پلیس نیز یافت ماری جوانا و یک تفنگ دستی در فرد در اختیار داشتن.

شورش شکسته سراسر کشور در بسیاری از شهرهای بزرگ که منجر به تخریب ساختمان ها, اتومبیل های پلیس و کسب و کار. فقط تحت 1,700 معترضان دستگیر شده اند از روز پنج شنبه.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف روز یکشنبه گفت که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “فقط باید متوقف صحبت کردن” پس از نظرات خود را در اعتراضات و شورش مواجه شدند با واکنش.

“او فقط باید متوقف صحبت کردن. این مثل این است که Charlottesville همه را دوباره و دوباره. او صحبت می کند و او را بدتر می کند. بار وجود دارد که شما فقط باید آرام باشد. و من آرزو می کنم که او فقط می خواهد آرام باشد. و یا اگر او را نمی توان خاموش اگر کسی از حس خوب و وجدان خوب در کاخ سفید قرار داده و او را در مقابل یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته و دعا می کنم که او آن را می خواند و حداقل میگه که همه چیز درست است زیرا او است و آن را بدتر از” او گفت: سی ان ان دولت از اتحادیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>