‘اکتبر سورپرایز’ واکسن اعلام نمی خواهد به اندازه کافی به قید وثیقه از مغلوب ساختن پیشی جستن politicos می گویند

Early تصویب coronavirus واکسن قبل از روز انتخابات به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین نه به اندازه کافی برای جبران خسارت های اقتصادی و مرگ و میر است که soured بسیاری از رای دهندگان انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک واکسن اعلام خواهد نه پاک کردن ماه از کاخ سفید در تلاش برای تطهیر شدت بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص که تعداد مرگ و میر در حال حاضر پیشی گرفته 150,000 گفت: داگلاس Heye سابق ارتباطات رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

“کلید بایدن آگهی مبارزات انتخاباتی خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت:” خوب وجود دارد یک مورد یک معامله بزرگ نیست. آن را به ناپدید می شوند به عنوان به زودی به عنوان آن را می شود گرم آن را می توان با روز یادبود'” Heye گفت: واشنگتن آزما. “آن خواهید بود تمام این چیزهایی که نشان داده اند که آنها آن را به طور جدی به سطح است که آنها نیاز به.”

تصویب یک واکسن برای COVID-19 خواهد بود “بهترین خبر ممکن” Heye گفت: “اما شیطان در جزئیات است.”

تدارکات نورد از یک واکسن می تواند دلهره آور. دولت نیاز به یک برنامه در محل برای تخصیص دوز. که وظیفه خواهد بود مشکل تر ساخته شده توسط این واقعیت است که بسیاری از مردم مردد است در مورد گرفتن یک واکسن برای coronavirus به خصوص اگر آن را rushe d.

“این خواهد شد که بسیار واقعی سیاسی مفاهیم مانند پرسش از توزیع,” او گفت:. “چگونه بسیاری از واکسن در دسترس هستند که می شود آنها را ؟ این سوالات خواهد بود بسیار پیچیده است زیرا ما البته کار با این فرض که وجود دارد نمی توان 320 میلیون دوز از آنها در دسترس است.”

واکسن نامزدها از Moderna, Pfizer, Novavax و دیگر بیوتکنولوژی غول را نشان داده وعده های اولیه اما به احتمال زیاد نخواهد بود و ثابت کرده بود هر دو موثر و بی خطر قبل از 2021. اما در صورتی که مواد غذایی و دارو کمک های مالی اضطراری با استفاده از مجوز به یکی از این واکسن در حال حاضر در توسعه رئیس جمهور خواهد بود مسئول برای تشویق مردم به دریافت واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شرط بندی بزرگ در بسیار شتاب توسعه واکسن است. در اوایل سال جاری مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی عملیات با سرعت پیچ و تاب های 13 میلیارد دلار طرح به صندوق واکسن تحقیق و توسعه با هدف ارائه 300 میلیون دوز بی خطر و موثر واکسن شروع در ژانویه سال 2021.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ممکن است که او “اعتماد به نفس” است که یک واکسن آماده خواهد شد “در پایان سال” و تبلیغ سرعت که در آن دارویی و بیوتکنولوژی شرکت در حال کار برای توسعه و آزمایش واکسن تشکر از کمک های مالی از طریق عملیات با سرعت پیچ و تاب. در ضمن بالای بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci نگهداری بیشتر محفوظ تن گفته او “محتاطانه خوشبین” است که یک واکسن آماده خواهد شد در اوایل 2021.

جدا از تلاشهای دولت در واکسن مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کرده ضعیف رأی از مردم برای خود coronavirus پاسخ. توسط هفته اول جولای تعدادی از جمهوری خواهان که تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ به طور کلی کاهش یافته بود 11 امتیاز به 78% با کسانی که مخالف پریدن به 18٪. تعدادی از دموکرات ها که رد تهمت را COVID-19 پاسخ باقی مانده است زیر آب پس از همه گیر آغاز شد. پرده لفاظی که تهمت شاغل از طریق بسیاری از 2016 انتخابات ریاست جمهوری که او را بخشید “ارزش سرگرمی” با توجه به سابق میشیگان دموکرات کنگره Bob Carr نمی خواهد به اندازه کافی برای برنده شدن در نوسان دولت رای دهندگان در سال 2020 است.

“کاخ سفید و دولت به نظر می رسد بیش از همه به جای خود” Carr گفت. “و من فکر می کنم که که تمایل به افزایش مردم در اضطراب است که سبک است. من فکر می کنم در حالی که آن را سرگرم کننده زمانی که آن را نمی شامل زندگی, شما می دانید, زندگی من, زندگی من و شهر من.”

قبل از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی شدند نسبتا بالا است. گالوپ نظرسنجی از هفته Feb. 3 به عنوان مثال نشان داد کار خود را تصویب امتیاز و در حدود 49 درصد است. در ماه مه و ژوئن گالوپ در گزارش خود تایید اعتبار افتاده بود به 30s زمانی که تعداد زیادی از مردم به دنبال مزایای بیکاری رسیده نقاط اوج تاریخی.

“اگر شما رفت و برگشت در ماه فوریه و نگاه که در آن تهمت ایستاده بود و او حداقل به دنبال در یک مسابقه رقابتی و شاید حتی می گویند او تا به حال یک مزیت خفیف گفت:” جان Fortier مدیر دولتی مطالعات در مرکز سیاست دو حزبی. “این خوب نیست برای یک رئیس جمهور کنونی که اقتصاد نوبت بد یا که وجود دارد مشکلات و یا ناآرامی.”

تعجب واکسن تایید قبل از انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن شانس Fortier گفت: “واکسن ممکن است چیزی که دستمال مرطوب تمام آن دور است.”

به عنوان متحده شروع به بازگشایی در بهار پس از ماه از مستندات که فلج اقتصاد جدید ماهانه تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است. اما موارد یافت سراسر خورشید کمربند متحده که برخی از آنها در میان اولین برای بازگشایی شده است. در هفته های اخیر بیمه بیکاری ادعا صعود توسط صدها هزار نفر. حتی اگر واکسن بود به معرفی قبل از نوامبر Heye گفت: آن را نمی خواهد به اندازه کافی بزرگ پیروزی را برای “ویرانی اقتصادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>