Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: او به مردم می گوید دو کلمه زمانی که آنها از آنچه در جهان است که defunded نیروی پلیس به نظر می رسد.

نیویورک از حزب دموکرات برگزار مجازی تاون هال هفته گذشته با ترکیبات و گفت: هنگامی که او پرسید: “چه یک جهان که در آن ما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس مانند نگاه?” او دوست دارد به با پاسخ, “حومه.”

Ocasio-کورتز شده است صریح حامی جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس که به دست آورده کشش اعتراض و شورش برانگیخت از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در روز یادبود.

“Defunding پلیس به معنی defunding پلیس” این کنگره گفت: در بیانیه ای در اوایل این تابستان بعد از شهردار, بیل د Blasio اعلام این که اداره پلیس شهر نیویورک بودجه خواهد بود برش $1 میلیارد. “این به آن معنا نیست بودجه کلاهبرداری های خنده دار یا ریاضی. این به آن معنا نیست حرکت مدرسه افسران پلیس از NYPD بودجه به وزارت آموزش و پرورش بودجه به طوری که همان پلیس باقی می ماند در مدارس است.”

“این به آن معنا نیست شمارش اضافه کاری کاهش, به کاهش و حتی به عنوان NYPD نادیده می گیرد و هر تلاشی توسط شورای شهر برای جلوگیری از هزینه های اضافه کاری و overspends در وقت اضافه, به هر حال,” او اضافه شده است. “این به آن معنا نیست استخدام بیشتر افسران پلیس در حالی که برش بیش از $800 متر از نیویورک مدارس. اگر این گزارش ها دقیق هستند و سپس این پیشنهاد ‘کاهش’ به NYPD بودجه هستند ریاکارانه توهم است. این یک پیروزی است. مبارزه پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس همچنان ادامه دارد.”

او ادامه داد: در تاون هال که او نمی باید یک پلیس جزئیات آن را به عنوان “ندارد من احساس امن است.”

“من نمی باید یک پلیس جزئیات زیرا من نمی خواهم که در خارج از آپارتمان من درب در هر روز است. نیست که من احساس امن است. نیست که من احساس امن” این کنگره گفت. “من نمی خواهم به زندگی می کنند که در راه است. و بنابراین من نیست.”

او همچنین خطاب به سربازان ارتش در جرائم در این شهرستان گفت: از آن می تواند به دلیل ساکنان لازم نیست به اندازه کافی پول برای پرداخت اجاره و مجبور به افتاد.

“آیا ما فکر می کنیم این است که با این واقعیت است که وجود دارد رکورد بیکاری در ایالات متحده در حال حاضر ؟ این واقعیت است که مردم در یک سطح اقتصادی ناامیدی که ما دیده نمی شود پس از رکود بزرگ؟” “شاید این است که با این واقعیت است که مردم نمی پرداخت اجاره خود را و می ترسم به پرداخت اجاره خود را به طوری که آنها بروید و آنها نیاز به تغذیه کودک خود را و آنها پول ندارم پس … احساس می کنند مانند آنها هم نیاز به گیر, برخی از نان یا گرسنه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de