اوباما DHS whistleblower مرده را با زخم گلوله در کالیفرنیا

فیلیپ هانی سابق امنیت داخلی مقام وزارت در دولت اوباما که منفجر سوت خود آژانس مرده پیدا شد جمعه با زخم گلوله در حدود 40 مایلی شرق, Sacramento, California.

این Amador County Sheriff را تایید کرد به واشنگتن آزما که نمایندگان و کارآگاهان در پاسخ به گزارش صبح جمعه در 10:12 صبح از یک نر موضوع بر روی زمین با زخم گلوله در منطقه بزرگراه 124 و بزرگراه 16 در Plymouth, کالیفرنیا.

“پس از ورود آنها واقع شده و شناسایی 66 ساله فیلیپ هانی بود که مرحوم و به نظر می رسد که دچار یک خود وارد زخم گلوله. یک اسلحه گرم قرار گرفته بود به هانی و وسیله نقلیه خود را. این تحقیقات فعال است و ادامه دارد. هیچ جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد در این زمان” کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت.

این Amador County Sheriff را نمی خواهد پاسخ به هر گونه سوال بیشتر.

به گفته منابع نزدیک به هانی او به تازگی در تماس با مقامات بالا در مورد بازگشت به کار برای DHS. علاوه بر این, هانی مشغول بود به ازدواج می شود.

به عنوان یک whistleblower, هانی شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا در ماه ژوئن سال 2016 که DHS دستور داد او را به حذف صدها نفر از فایل های از مردم عربستان به مواضع گروه های تروریستی با این استدلال چندین حملات تروریستی علیه مردم در ایالات متحده می تواند مانع شده اند اگر فایل های خاصی نشده بود پاک.

“این بسیار محتمل است که یک یا بیشتر پس از آن حملات تروریستی در میهن مانع شده اند می تواند اگر بیشتر کارشناسان موضوع در وزارت امنیت داخلی بوده و مجاز به انجام شغل ما در اواخر سال 2009” هانی نوشت: در یک نظر قطعه برای هیل در فوریه 2016. “این است که روحیه اش را تضعیف و بدتر — که امروز آن گریزان نقطه حتی سخت تر برای پیدا کردن و سخت تر برای اتصال از آنها در طول زمستان سال 2009.”

جمهوری خواهان در کاپیتول هیل, سوال رئیس جمهور, باراک اوباما, امنیت میهن, منشی, جی جانسون در مورد هانی را با خود ندارد.

“آقای هانی را به شهادت است که وزارت امنیت داخلی سفارش بیش از 800 اسناد … تغییر داده و یا حذف شده دقیق است؟” تد کروز سناتور. یک جمهوری خواه تگزاس خواسته جانسون که bristled در سوال.

“من هیچ نظری ندارم. من نمی دانم که آقای هانی است. من نمی دانم او اگر او راه می رفت به اتاق” او گفت:.

به واشنگتن آزما دریافت پیام متنی از هانی on Nov. 11 که ذکر شد برنامه ای برای نوشتن عاقبت به اولین کتاب ببینید چیزی می گویند هیچ چیز: یک میهن افسر امنیتی در معرض دولت ارسال به جهادکه در توصیف تجربه خود را در DHS.

“عجیب و غریب (حقیقی واقعیت) که من بسیار قابل مشاهده whistleblower … که تقریبا هیچ یک از گوش دادن به در حالی که این مرد نامرئی باقی می ماند اما درمان است مانند مسح اوراکل از بالا” هانی گفت: در Nov. 11 متن با اشاره به اتهام اوکراین whistleblower اریک Ciaramella. “اما داستان من هنوز زنده یعنی هنوز هم وجود دارد بیشتر به آمده است. آن را به نام ” امنیت ملی بحران.'”

هانی افزود: “من به شدت بیش از حد سازمان یافته پاسخها از همه چیز که اتفاق افتاده پس از دیدن چیزی می گویند هیچ چیز (SSSN) منتشر شد و در مارس 2016. امنیت ملی بحران عاقبت را انتخاب کنید تا سمت راست که در آن SSSN سمت چپ خاموش. قصد من این است که آن را آماده اوایل تا اواسط بهار سال 2020 (فقط قبل از سیاسی موج صوتی بازدید) سپس سوار موج که تمام راه را به سمت Nov. انتخابات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>