اوباما: امریکا هنوز هم در حال انتظار برای ‘منسجم طرح ملی’ برای مبارزه با ویروس از مغلوب ساختن پیشی جستن

Former رئیس جمهور باراک اوباما در زمان یک شات در رئیس جمهور تهمت زمانی که او گفت که ایالات متحده هنوز هم در انتظار “منسجم طرح ملی به حرکت” coronavirus بیماری همه گیر.

“متحده از ماساچوست شروع به خود را اتخاذ بهداشت عمومی قصد دارد برای مبارزه با این ویروس–قبل از اینکه خیلی دیر” اوباما گفت: های مقاله ای در نیویورکر با عنوان “آن را خیلی دیر نیست برای رفتن جرم علیه coronavirus.”

“تحمل درد از مستند بدون یک مسیر به یک ویروس رایگان-آینده—که در آن ما در سراسر ایالات متحده خودمان را امروز” یک پاساژ در مقاله متحده است. سپس آن را در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این ویروس به دیگر رهبران جهان گفت: “کشور ما بود محزون می خوانی آمادگی برای یک بیماری همه گیر مانند این. ما نمی باید به اندازه کافی ماسک برای محافظت از ما مراقبت از سلامت کارگران و یا به اندازه کافی تست کیت. حقیقت این است که ما تا به حال به سرمایه گذاری کافی در بخش عمومی-نظام سلامت است.”

اوباما هفته گذشته به نام تهمت و دیگر مقامات فدرال به ” حفظ ما آسیب پذیرترین جوامع در خط مقدم هنگام تصمیم گیری.”

آمریکا مقامات بهداشتی باید گفت جوامع اقلیت هستند نامتناسب مستعد ابتلا به این ویروس با توجه به شرایط موجود.

“ما نمی تواند انکار کند که نژادی و عوامل اجتماعی و اقتصادی قادر به ایفای نقش در که در حال ضربه زدن به سخت ترین ویروس” اوباما گفت.

تهمت منحرف انتقاد از پاسخ خود را در اوایل روز از این بیماری همه گیر با اشاره به بیماری همه گیر H1N1 در سال 2009 یک حماسه است که آشکار شد در حالی که اوباما رئیس جمهور شد.

“بایدن/اوباما یک فاجعه در دست زدن به H1N1 آنفلوآنزای خوکی,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه. “رای گیری در آن زمان نشان داد فاجعه تصویب اعداد. 17,000 نفر بی ارزش و بی کفایتی! همچنین, فراموش نکنید که خود را 5 میلیارد دلار Obamacare وب سایت است که باید هزینه نزدیک به هیچ!”

اوباما شات پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در حمایت از, جو بایدن, معاون سابق رییس جمهور به عنوان نامزد دموکرات این سقوط.

“یک چیز همه آموخته است در حال حاضر این است که جمهوری خواهان اشغال کاخ سفید در حال اجرا و آمریکا علاقه مند به پیشرفت آنها علاقه مند در قدرت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im