نیویورک — پلیس نیویورک گروه افسران حمله روز شنبه هنگامی که آنها در تلاش برای نگه داشتن دو دوئل تظاهرات مربوط به اجرای قانون محلی از هم جدا شده و تحت کنترل است.

رئیس گروه تری موناهان نیز حمله کردند. یک NYPD سخنگوی تایید به واشنگتن آزما که موناهان آسیب پایدار به دست او است. یک افسر دیگر مورد نیاز است نه کالاهای اساسی در سر خود را.

این حمله اتفاق افتاده است در حالی که یک “نگاهی به پشت خیابان های ما” مارس صورت گرفت در پل بروکلین. NYPD دفتر مطبوعاتی گفت: واشنگتن آزما که 37 نفر دستگیر شدند اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از این افراد به طور مستقیم درگیر در این حملات است.

“این [یک] اعتراض مسالمت آمیز این تحمل نخواهد شد” این گروه در توییتر نوشت.

An injured New York Police Department officer is loaded into an emergency vehicle.
یک مجروح نیویورک اداره پلیس افسر لود شده به یک وسیله نقلیه اضطراری.

به نام قدرت دعا مارس و متشکل از روحانیون محلی و اعضای سابق اجرای قانون و چندین محلی فعال سازمان از سراسر شهرستان, گروه گرد هم آمدند در تلاش برای نه تنها حمایت NYPD اما برای پایان دادن به افزایش خشونت اسلحه در این شهرستان است. اما آنها برای اولین بار ملاقات با ضد پلیس counterprotesters روی پل بروکلین در راه خود را به شهرستان سالن.

طبع هایش از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” معترضان به عنوان طرفدار-پلیس مارس ساخته شده راه خود را در سراسر پل بروکلین. Black Lives Matter تظاهرکنندگان hissed در NYPD افسران جدا شده دو گروه در طول سخنرانی ها و سخنان رهبران جامعه روحانیت و Sergeants خیرخواه انجمن رئیس جمهور اد Mullins, در میان دیگران.

ماه گذشته NYPD را لباس شخصی و ضد جرم واحد منحل شد و پس از تیراندازی در این شهر را افزایش داد. حامیان NYPD در تماس شهردار, بیل د Blasio و شورای شهر به دوباره سوار کردن anti-crime unit که تمرکز بر تصرف غیر قانونی اسلحه از خیابان.

تظاهرات متعدد صورت گرفته در سراسر شهرستان در ماه گذشته پس از جورج فلوید, گزارشی مرد مرده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در اواخر ماه مه پس از یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی