نیویورک به استفاده از اتاق های هتل به خانه coronavirus بیماران با توجه به بیمارستان کمبود

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان نیاز به اضافی 65,000 تخت بیمارستان تا پایان مارس برای مقابله با پیش بینی افزایش coronavirus بیماران و همکاری با هتل ها برای به دست آوردن اتاق برای بیمار.

“این رفتن به یک حماسه فرایند از طریق ماه آوریل برای ساخت است که ظرفیت اما این هدف در دسترس است. آن را به یک تلاش بسیار دشوار,” دموکراتیک شهردار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “این 20,000 تخت — به من گفت: آنها در حال حاضر وجود دارد. بیمارستان ها در حال حاضر به اضافه کردن 50% ظرفیت بیشتر فقط نقشه کشی در تمام فضا دارند.”

د Blasio نیست دولت چگونه بسیاری از اتاق های هتل ها استفاده می شود به خانه بیماران و یا که هتل های این شهرستان با شریک خواهد شد. شهر نیویورک بیمارستان دارای اتاق برای 20 ، 000 نفر اما کسانی که تخت خواهد بود repurposed به برگزاری بخش مراقبت ويژه بيماران است. بیمارستان ها را برای اتاق های اضافی 10000 تخت در امکانات است.

“این چیزی است که ما بیمارستان ها را برای بیشتر و بیشتر گرفتن در سخت ترین COVID موارد در مقابل خط” د Blasio گفت.

بیماران با کمتر شدید تشخیص خواهد بود برای مراقبت در هتل ها در سراسر منطقه است. روشن نیست اگر هتل ها جبران خواهد شد و یا با توجه به مزایای دیگر اجازه این شهرستان به استفاده از اموال خود را. این شهر همچنین انتقال Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در منهتن به یک مرکز پزشکی است که “هزاران نفر” از تخت شهردار گفت.

میچل Katz, رئيس جمهور از نیویورک بهداشت و بیمارستان ها گفت: این شهر تصمیم گرفتند برای حفظ بيماران بستری در بيمارستان زیرا این امکانات باید تجهیزات رادیولوژی داروخانه و آزمایشگاه است که بیماران در وضعیت بدتر هستند به احتمال زیاد به نیاز.

این پنج بخش را تشکیل می دهند که شهر نیویورک گزارش 47,439 coronavirus موارد شنبه صبح تا 10% از شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im