Nunes: دولت خواهد فرستاده ام هواپیماهای بدون سرنشین برای پیدا کردن برگ برنده روسیه در خاک

یک پیشرو جمهوریخواهان شوخی که ایالات متحده باید فرستاده اند “هر هواپیماهای بدون سرنشین در ارتش ما” پس از روسیه “خاک” tipster یوسف Mifsud اگر او واقعا به عنوان مهم به راه اندازی از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات به عنوان FBI گفته های او بود.

کالیفرنیا در کنگره Devin Nunes ساخته شده نظرات در مورد مالتی استاد در مصاحبه با محافظه podcaster دن richard shaw در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در روز جمعه بعد از ظهر.

Nunes گفت که “Mifsud ظاهرا شروع می شود این چیز” و در عین حال اف بی آی به او اجازه خروج از کشور پس از بازجویی او را در سی در مارس 2017. او هرگز به بازگشت به ایالات متحده و ناپدید شده است از نمایش عمومی.

“نمی شود آن را سخت برای پیگیری او” Nunes گفت. “و اگر آن را به پایان دموکراسی به عنوان دموکرات و اخبار جعلی باید گفت پس جهنم آنها را برای شما ارسال می شود هر هواپیماهای بدون سرنشین در ارتش ما بعد از Mifsud.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور سیاست خارجی جورج پاپادوپاولوس ملاقات استرالیا دیپلمات الکساندر Downer در لندن کنزینگتون شراب اتاق در مارس 2016. در این جلسه پاپادوپاولوس گفت Mifsud به او گفت که روسها تا به حال آسیب رساندن به اطلاعات هیلاری کلینتون برگ برنده دموکرات رقیب در انتخابات 2016. دو ماه بعد زمانی که ویکی لیکس منتشر شده به سرقت رفته ایمیل از کمیته ملی حزب دموکرات Downer مطلع ایالات متحده در مورد آنچه پاپادوپاولوس به او گفته بود. این درخواست FBI برای باز کردن آن مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه ضد جاسوسی تحقیقات دوبله Crossfire طوفان در جولای 31, 2016.

بررسی شد و بعد از آن پیچیده به ویژه وکیل رابرت مولر را در روسیه بررسی آن به این نتیجه رسیدند که دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات در یک “گسترده و سیستماتیک مد” اما ایجاد هر گونه توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است.

پاپادوپاولوس گناه التماس کرد در سال 2017 به اظهارات نادرست به ماموران فدرال در مورد صحبت های او با Mifsud. Nunes ادعا می کند هر چند که به تازگی منتشر شده FBI مصاحبه یادداشت ها نشان می دهد Mueller دادستان گمراه دادگاه در مورد پاپادوپاولوس همکاری در ارائه اطلاعات در Mifsud. کالیفرنیا جمهوری خواه گفت: او ارسال جنایی ارجاع به وزارت دادگستری بیش از این است.

“استفاده می کنند که ظاهرا به عنوان گزاره برای باز کردن این تحقیقات به پاپادوپاولوس نه به Mifsud اما به کل مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و پس از آن جمعیت آنها آن را با هر کس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که آنها می خواستند به بررسی و اطلاعات روشنی از آینده پرونده.”

DOJ بازرس کل Michael Horowitz به این نتیجه رسیدند در ماه دسامبر که FBI را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات ناقص بود. دیده بان انتقاد DOJ و FBI برای 17 “قابل توجه خطاها و حذفیات” مربوط به نظارت کارتر صفحه و به اتکای آن در سابق جاسوسی کریستوفر استیل شهوت پرست و تایید نشده پرونده.

هوروویتس پیدا نکردم شواهد که تعصب سیاسی تحت تاثیر تصمیم گیری برای باز کردن تحقیقات به صفحه پاپادوپاولوس مایکل فلین و پل Manafort در تابستان 2016 و هوروویتس گفت: راه اندازی آن بود به اندازه کافی منتج. دادستان کل ویلیام بر مخالفت و آمریکا وکیل جان دورهام است که به دنبال به مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی ریشه های. Barr و دورهام هر دو به دنبال پاسخ در مورد Mifsud.

“آیا شما تلاش برای پیدا کردن Mifsud قبل از [July 31, 2016]?” Nunes خواسته در روز جمعه. “او یک خارجی است. شما لازم نیست برای رفتن به یک دادگاه FISA. ما 17 سازمان های اطلاعاتی که ما صرف میلیاردها دلار در این کشور است. شما می خواهم فکر می کنم ما خواهد سعی کردم به پیدا کردن مالت شخص حق? که در آن شما شروع می شود.”

سابق FBI مدیر James Comey به نام Mifsud یک “عامل روسیه” در سال گذشته چیزی پشتیبانی نشده توسط مولر گزارش. ویژه مشاور بارها و بارها ذکر شده Mifsud در 448 صفحه گزارش و گفت Mifsud است “اتصالات به روسیه” و اشاره کرد که او “سفر به مسکو در مارس 2016” و “ملاقات با سطح بالا روسی مقامات دولت” در حالی که او وجود دارد قبل از گفتن پاپادوپاولوس در مورد کلینتون “خاک.” Nunes گفته Mifsud دارای قابلیت اتصال به اطلاعاتی غربی و هوروویتس نمی زیرخاک در اوردن شواهدی وجود دارد که او یک FBI دارایی.

“اگر Mifsud است جایی بین Comey ادعا می کنند که او یک عامل روسیه و مولر را تعریف کرده است که او در ارتباط با روس ها … اگر او را در جایی که طیف آیا شما نمی فکر می کنم آنها واقعا می تواند به دنبال این فرد؟” Nunes خواسته در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>