NRA شکایت کالیفرنیا برای بستن مغازه اسلحه به عنوان “غیر ضروری” کسب و کار در میان شیوع کروناویروس

تیوی انجمن ملی تفنگ و چند تن دیگر تفنگ گروههای حقوق suing کالیفرنیا و مقامات محلی در لس آنجلس را وادار به بستن مغازه اسلحه و مهمات نمایندگی مجاز و فروش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا این هفته اعلام کرد که مغازه اسلحه و مهمات فروشگاه تلقی شده است غیر ضروری کسب و کار و تحت کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش ،

“وجود دارد صدها نفر از کسب و کار است که از طریق هیچ تقصیر از خود نمی افتد تحت فرماندار تعریف زیرساخت های حیاتی,” بیانوبا گفت: در این هفته. “به عنوان یک نتیجه, من دستور من نمایندگان به اجرای تعطیلی کسب و کار است که باید نادیده فرماندار سفارش.”

NRA شات در یک طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا ادعا چنین تعطیلی نقض متمم دوم حقوق دولت و شهروندان.

“بستن دسترسی به سلاح لزوما کرکره قانون اساسی حق کسانی که اسلحه” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “با اجبار کالیفرنیا بموقع مجوز ضروری برای کسب و کارهای نزدیک و یا از بین بردن کلیدی خدمات برای عموم مردم کالیفرنیا مقامات foreclosing تنها قانونی برای خرید و فروش و انتقال سلاح گرم و مهمات موجود به نوعی مطیع قانون کالیفرنیا.”

“شیوع COVID-19 ویروس است که هیچ بهانه ای مناسب برای شاتر مغازه اسلحه و مجاز اسلحه نمایندگی مجاز و فروش” طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند.

“شرایط مطرح شده توسط رمان Coronavirus (‘COVID-19’) شیوع قابل توجه هستند اما بهانه غیر قانونی دولت تخلفات بر آزادی” NRA گفت. “در واقع اهمیت حفظ در حال انجام فعالیت های ضروری کسب و کار برای ایمنی بهداشت و رفاه کالیفرنیا باعث می شود شاکیان نکته: باید برای افزایش ایمنی در طول زمان نامشخص است و دقیقا زمانی که شاکیان و اعضای خود را باید قادر به ورزش خود را به حقوق اساسی برای نگه داشتن و حمل سلاح است.”

در چندین ایالت کالیفرنیا شاهد افزایش در خرید تفنگ پس از وقوع آغاز شد.

بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده آلوده شده اند با COVID-19 و 1500 مرده بود از این ویروس که از صبح روز شنبه.

کالیفرنیا سوم-اغلب موارد از هر کشوری با نزدیک به 5000 نفر گزارش شده به عنوان تست مثبت و بیش از 100 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>