NPR, Congress, BJP, Shaheen Bagh, Shahnawaz Hussain, Narendra Modi, Citizenship (Amendment) Act, Rahul Gandhi, Asif Mohammed Khan, Delhi pollsBJP ملی سخنگوی سید Shahnawaz حسین با لیز Mathew در هند اکسپرس newsroom

Shahnawaz حسین: وجود یک اعتراض در شاهین باغ پشت آن هستند آصف داداش (محمد آصف خان), Amanatullah بهایی (AAP Okhla نامزد Amanatullah خان), Arvind بهایی (Arvind Kejriwal), Rahul بهایی (راهول گاندی)… ما شده است گفت: از همان ابتدا که تابعیت (متمم) قانون را دور کسی تابعیت اما دادن حق شهروندی به اقلیت بودن مورد آزار و اذیت در پاکستان و بنگلادش و افغانستان است. من آماده ام به تن است که ما هرگز پیش بینی شده است که این موضوع حتی می تواند منجر به اضطراب و… اما هر جا که اضطراب اتفاق می افتد, آن است که توسط رهبری مردم که نمی تواند شکست نارندرا مودی در انتخابات و یا او را منفور… بله NRC (ملی ثبت نام از شهروندان) برگزار شد در آسام هر آسام توافق اما اگر یک بنگلادش می رود به دولت دیگر آن هنوز باقی مانده است ضروری برای شناسایی او و یا او را… شایعات در حال گسترش در مورد تابعیت بودن دور گرفته شده است. زمانی که نخست وزیر گفت: از Ramlila میدان (دهلی نو) که آن دسته از مسلمانان که اجداد متولد شد در اینجا باید چیزی برای ترس این موضوع باید به پایان رسید وجود دارد… من قرار داده اند آنچه که اتفاق می افتد قبل از ساعت صفحه اصلی وزیر ارشد بی جی پی رهبران و ما در حال تلاش برای مقابله با این تصور غلط…

وضعیت مسلمانان در این کشور بسیار خوب است. در واقع من می خواهم بگویم, هند بهترین کشور برای مسلمانان در جهان است. من در حفظ و تکرار است که برای هند, مسلمانان, بهارات se achcha desh, هندو, se achcha dost, aur, Narendra Modi, se achcha neta nahin mil sakta (هیچ کشور بهتر از هند, هیچ دوست بهتر از هندو و هیچ رهبر بهتر از مودی).

اخبار مرتبط

لیز MATHEW: چقدر شما فکر می کنید شاهین باغ کمک BJP در دهلی نو سنجی?

شما باید از کسانی که سازماندهی این تظاهرات که امیدوار است برای به دست آوردن از آن است. این اعتراض ربطی به من و یا حزب. آنها برای اولین بار مردم را به نشستن در آنجا سازماندهی آنها و سپس در آنجا ماند در پشت صحنه. این AAP و کنگره را انجام می دهند. یک مسئله محلی ساخته شده است به یک ملی و بین المللی موضوع است. آصف خان و Amanatullah خان انجام داده اند و این فقط به نفع خود Okhla صندلی را پوشش می دهد که شاهین باغ)… چه چیزی به ما بگویید که معترضان ؟ Amit Shahji به وضوح توضیح داد: این موضوع به کنگره وکیل رهبران مانند P چیدمبرم, Kapil Sibal در مجلس….

لیز MATHEW: بنابراین شما فکر می کنم نگرانی از شاهین باغ معترضان هیچ ماده?

نه در همه. در مجلس هم کسانی که در نفع و کسانی که مخالف این عمل شرکت در بحث. Amit Shahji به توضیح برای هر خط. کنگره خود می گوید: در مجلس که دولت خود را فرستاده 71,000 بنگلادشی و سپس با طعنه به ما پرسیدن که چگونه بسیاری از ما فرستاده می شود. این قانون صدق نمی کند به 130 کرور سرخپوستان آن را تنها برآورده مهاتما گاندی, وعده, چه مولانا ابوالکلام جواهر لعل نهرو گفته بود. این نیز بخشی از نهرو-Liaquat پیمان (1950 پیمان بین هند و پاکستان بیش از پناهندگان). ما شامل افغانستان در کا چون قبلا بسیاری از مردم از آنجا آمد… بیش از 500 مسلمانان که از پاکستان داده شده است شهروندی توسط دولت مودی. قانون شهروندی, 1955 وجود دارد به هر حال. ما به تابعیت تحت آن این که آیا آن است برای کسی که در پاکستان و یا می پرسد برای آن Adnan Sami سلما آقا… ترس در حال گسترش در میان مسلمانان است که آنها باید خود را به اثبات شهروندی که از آنها می توان به بازداشتگاه. Daraane کی zaroorat nahin hai na darne کی zaroorat hai (بدون نیاز به گسترش چنین ترس و نه است وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس)… است که درخواست برای اسناد و مدارک ؟ افرادی که سواد باید منابع و مقالات در حال حاضر. کسانی که نمی, آنها در حال حاضر دریافت سیلندر گاز Ayushman بهارات مزایای بیوه بازنشستگی.

لیز MATHEW: اما چگونه می توانم به شما توضیح سخنرانی BJP رهبران در سراسر دهلی نظرسنجی کمپین ایجاد حفره در این مسابقه که بین کسانی که پشت شاهین باغ و کسانی که پشت برای مثال فولاد اعتصاب و شعارهایی مانند “شلیک خائن’?

است که چرا من نگه داشتن اشاره به PM اطمینان به مسلمانان است. صفحه اصلی وزیر (Amit Shah) گفت: در بنگلور و لکنو هند است که به عنوان بسیاری از مسلمانان کشور آن را به عنوان خود را. کمتر وجود دارد بحث در مورد چنین چیزهایی… از سوی دیگر شعارهایی مانند ‘Desh ke gaddaron ko’ — من فقط شنیده Anurag Thakur (MoS, سرمایه گذاری) گفت: این بخش او نمی گویند گلی یا maaro….

لیز MATHEW: این شعار مطرح شد BJP نامزد Kapil Mishra.

من بخشی از BJP مرکزی کمیته انتخابات که دارای 10 عضو است. من با آنها نشستن برای ساعت. من اعتماد به نفس کامل در حزب من. چیزی وجود دارد که نشان می دهد این در هر دو PM کلمات یا قلب… بی جی پی یک حزب بزرگ با 13-14 کرور اعضای. اغلب وجود دارد می توان اظهارات که ما به طرد مانند آنچه Anantkumar Hegde (BJP MP از کارناتاکا) گفت. آن ساخته شده است روشن است که بدون توهین به Bapu (مهاتما گاندی) تحمل خواهد شد.

RAVISH TIWARI: اگر قوم یا Marathas اعتراض اسکناس معرفی شده و تلاش شده به آنها صحبت کنید. اما این دولت به نظر می رسد مهم نیست که مسلمانان شده اند نشسته در جاده ها برای بیش از یک ماه در اوج زمستان… آیا آنها بخشی از این کشور ؟

کاملا. در نظر ما روشن است کسانی که دوست ندارد و این کشور کسانی که پذیرفته پارتیشن بر اساس مذهب آنها به پاکستان رفت. کسانی که تصمیم به ماندن در پشت وجود دارد بدون شک در میهن پرستی خود را. آن است که بسیار گناه جامعه است. سیاست شده است به بازی با آنها و آنها را تحریک. این صیفی جات, مینا Gujjar تظاهرات بودند برای رزرو, نه در برابر یک قانون است که معرفی شده است… اگر کسی نشسته است در اضطراب با توجه به شایعات چه نقطه از بحث ؟ نه ساعت و نه خانه وزیر و یا وزیر دفاع صحبت از چیزهایی که در نظر هندو و مسلمان. اما هر سه سخن گفته اند و روشن است که مسلمانان هند باید چیزی برای ترس.

RAVISH TIWARI: چرا دولت درخواست برای جزئیات بیشتر به پدر و مادر’ تاریخ و محل تولد جدید ملی ثبت احوال (NPR)?

این NPR وسیله ای برای جمع آوری اطلاعات از قبیل ضعیف است که بیمار است که نمی تواند پس از نگاه دولت… زمانی که کنگره آورده NPR آن سکولار بود و زمانی که ما به معرفی آن جمعی! Amit Shahji گفته است که اگر شما نمی خواهید را به هر گونه اطلاعات نیست… وقتی که همان اطلاعات خواسته است در پاسپورت هیچ کس هیچ مشکل….

SHALINI لانگر: Amit Shah گفته است که دولت را در یک NRC.

که در زمینه آسام… ما تاکید شده است تفاوت بین پناهندگان و نفوذی برای مدت زمان طولانی است که ما کمک خواهد کرد که کسانی که مورد آزار و اذیت در نام دین. وجود دارد هر کسی که از پاکستان به دنبال تابعیت به جز کسانی که به طور غیر قانونی آنها BSF معاملات با?… چرا این اصرار توسط AAP یا کنگره است که ما عبارتند از مسلمانان در کا?… آنها را بپرسید بعد که ما حذف ارتش BSF و غیره از مرز آن را Akhand بهارات?… هیچ اعتراض مطرح شد که کنگره در زمان در مردم از اوگاندا ایندیرا گاندی را بیش از حد در سال 1971. آن است که مودی جرم که او پاک کرد اشک از کسانی که شده اند در انتظار برای شهروندی برای زمانی است ؟ … هیچ جرم و جنایت در هر دو abrogating مقاله 370 یا در آوردن کا…

VIJAY KUMAR JHA: به شما می گویند AAP یا کنگره رهبران پشت شاهین باغ. آیا اتحادیه دولت هر گونه اثبات این ؟ و اگر بله چرا نه اقدام علیه آنها ؟

آنچه در عمل می توانید یکی را در برابر کسانی که سازماندهی تظاهرات? آنها فقط از گسترش شایعات و ترس نشان دادن تصاویر از بازداشتگاه با استفاده از کودکان کوچک است. وجود دارد صحبت از کشتن Modiji و Amit Shahji. سم در حال گسترش در مورد آنها. این اشتباه است. اگر وجود دارد هر گونه حادثه واقعی آزار و اذیت مسلمانان من خواهد رفت و دیدار با آنها را.

VIJAY KUMAR JHA: اما نباید آن گسترش شایعات مانند شما هستند گفت: همچنین شناسایی شود? بی جی پی دولت در کارناتاکا حتی اقدام بیش از یک بازی در کا صحنه در یک مدرسه ابتدایی.

هر کس می توانید ببینید چه اتفاق می افتد. Kanhaiya کومار است که در اطراف کشور و تشویق مردم و ترس. (Asaduddin) Owaisi saheb است با یک متخصص در این. او می بیند که این ممکن است شانس خود را برای خواستگاری مسلمانان به AIMIM توسط آنها را تحریک. هر کس خواب است هر کس خود را می بیند به عنوان یک رهبر مسلمانان است. در زمان پارتیشن حتی ابوالکلام مورد آزار قرار گرفته بود چرا که او ایستاده بود در کنار حقیقت است. این همان وضعیت امروز… ما افشای کسانی که در پشت اعتراضات سیاسی رفتن درب به درب. و اگر با توجه به Kejriwal و راهول گاندی این اعتراض (شاهین باغ) قابل توجیه است چرا که آنها نمی رفته وجود دارد ؟ مانی شانکار Aiyar Shashi Tharoor می توانید وجود دارد بنابراین می تواند به کسانی که تماس خود را شهری Naxals با غرور و افتخار.

VIJAY KUMAR JHA: چرا وجود دارد نیاز را در کا پس مثل شما گفت: دولت هنوز حق تصمیم گیری شهروندی است. و به همین دلیل مشخص اقلیت های تحت پوشش آن ،

ما فقط می خواستم به مشخص در عمل کسانی که اقلیت های مذهبی در کشورهای متبوع و یا آن را به معنای مشخصات خود را اعمال می… بهارات kya dharamshala hai ki kahin pe bhi kuchch hoga به همهمه unko nagarikta د denge (است بهارات یک پناهگاه صفحه اصلی است که ما را در فقط در مورد هر کسی و به آنها تابعیت)? ما به اندازه کافی فقیر از جمله در میان مسلمانان….

AAKASH JOSHI: آیا PM اظهارات مانند معترضان را می توان شناسایی از لباس خود را و یا برچسب زدن از مردم به عنوان شهری Naxals کمک کند ؟

نگاهی به حوادث در JNU. افرادی که زیاده روی در خشونت بودند با پوشیدن ماسک به طوری که پلیس نمی خواهد بود قادر به شناسایی آنها. PM سخنان در نظر گرفته نشده بودند در جامعه مسلمان… کسانی که در پشت خشونت خود را در لباس های مختلف.

VANDITA MISHRA: اما لطفا مشخص کنید چگونه معترضان, لباس متفاوت است ؟

از ظ گفت لباس چگونه است که تبدیل به هندو-مسلمان ؟ … است وجود دارد در حال حاضر تفاوت بین آنچه مسیحیان می پوشند و آنچه مسلمانان انجام دهید ؟ … هر کس می پوشد شلوار جین و تی شرت. چه ساعت به معنای گفتن این بود که کسانی که در پشت خشونت آنها را پوشش چهره خود را… شما می دانید که ما بزرگترین و باید مسلمانان بیش از حد در اعداد بزرگ است. اما درک شده است که BJP تنها Shahnawaz یک Naqvi (اتحادیه وزیر مختار Abbas Naqvi).

MONOJIT MAJUMDAR: این کا امر تنها کسانی که به هند آمد تا 31 دسامبر 2014. دولت بوده است پس از آن. چرا چیدن و انتخاب اقلیت های ویژه سازش در حال حاضر ؟
ما با افرادی که آزادی مذهبی است تهدید در پاکستان و بنگلادش; افغانستان تا به حال قوی شماره که مدت ها پیش آمد. حتی اگر آنها مشکلات ما مساله را با آنها و نمایندگان… به علاوه ما در اینجا به کمک ما تصمیم خواهد گرفت که در هر وضعیت.

لیز MATHEW: آنچه در مورد این اتهام که کا کارگردانی شده است در آینده بنگال و بیهار سنجی مونتاژ?

ما هیچ چیز را نمی بینم از طریق منشور از انتخابات است. ما کار را برای این کشور و این عمل ما تعهد است.

SHALINI لانگر: آسام شاهد تظاهرات بزرگ در برابر کا بیش از حد. چه تصور غلط وجود دارد ؟

وجود دارد دو نوع از تصورات غلط وجود دارد. این NRC آورده بود به عنوان در هر آسام توافق و نظارت دیوان عالی کشور است. خطاهایی که رخنه به آن در حال رسیدگی از جمله نگرانی های افرادی که از سمت چپ. PM هم گفت: این در Ramlila میدان. مخالفان در آسام سعی در گمراه کردن مردم است. ما روشن و تردید خود در مجلس بیش از حد. هیچ مشکل در آسام در حال حاضر. ما نیز امضا بدو توافق. آسام متحد است.

RAVISH TIWARI: تحصیل کرده مسلمانان در حال بیرون آمدن در خیابان در دهلی نو و بیهار. همه آنها نمی تواند احمق. آنچه را که شما انجام می شود را به نفع خود اعتماد به نفس است ؟

است که چرا من اینجا هستم برای ارتباط برقرار کردن با آنها را از طریق روزنامه خود را. PM, خانه وزیر همه پرداختن به موضوع… من صحبت در مورد NRC در حزب وجود دارد هیچ چیز مانند… من در انجمن های مختلف که در آن همه نوع از مسائل در حال بحث شده است. و به عنوان یک BJP سخنگوی من در میان اولین برای بود در جریان مسائل. من به طور کامل در جریان است که شده است وجود ندارد و بحث در سطح حزب و یا دولت در NRC… Modiji یک رهبر جهانی. چرا او را می خواهم مانند جنگ در داخل کشور ؟ … من در حفظ و اطمینان بخش در جامعه مسلمان است که من یک نمونه ممتاز ویژه نمایش در دولت است. من را به جلو نگرانی های خود را, و پاسخ است که من از دولت من تلاش برای انتقال آن است.

VANDITA MISHRA: از آنجا که ایودیا حکم قسمت 144 تحمیل شده در سراسر اوتار پرادش است. مردم در حال بازداشت زیرزمینی رانده شده.

من روابط صمیمی با وزیر… وقتی که من او را ملاقات نمود Yogiji گفت که خشونت بود هماهنگ شهری Naxals های PFI (مردم را مقابل هند) tukde-tukde باند, SP, BSP و کنگره است. مشترک مسلمان نیست حمایت از خشونت است. یک تیم جداگانه ای تشکیل شده است به بررسی موارد در برابر مردم بی گناه که دستگیر شدند. آنها در حال منتشر شد پس از بررسی است.

TABEEN MATJEE: امروز مسلمانان احساس خطر می کنند به دلیل وجود شفافیت در چه اسناد و مدارک مورد نیاز… جوانان به تازگی افتتاح شد آتش سوزی در, معترضان در جامع… چرا بالا BJP رهبران آشکارا محکوم تیراندازی و یا خشونت در جامع, JNU و AMU?

افرادی که در برابر هند در حال توطئه یک توطئه است. صفحه اصلی وزیر را محکوم کرد و آن را در قوی ترین شرایط. اما هیچ کس در مورد خود و یا PM اظهارات. تا آنجا که اسناد و نگران هیچ چیز مورد نیاز است. اگر یک مرد می گوید که او از دست داده و اسناد و مدارک خود را در یک سیل و یا آتش سوزی… او نخواهد بود بلافاصله پرسید به ترک کشور و… تحت کا ما نیست در خواست مقاله از مسیحیان, مسلمانان, سیک ها و مسیحیان است. با وجود این چرا این هیاهو که ایجاد شده ؟ … فرض کنید اگر وجود نداشت کا آنچه را که باید اتفاق افتاده است ؟ آنها احساس تهدید ؟ … چیزی برای نگرانی وجود دارد چرا که این عمل کمک های مالی تابعیت… ساختگی روایت است که میفروخت… مردم هستند که مرعوب و با کمک آسام NRC.

VANDITA MISHRA: پس چرا شما شامل مسلمانان در کا?

ما باید شامل حافظ سعید ، … پس از آن همه مسلمانان پاکستان می گویند آنها مورد آزار و اذیت (PM), عمران خان و آنها در اینجا خواهد آمد. بیایید همچنین شامل همه بلوچ ها و Mohajirs… نه حتی یک مسلمان که از پاکستان به هند برای درخواست تابعیت زیرا آنها فرود آمد در اینجا بر روی کامپیوتر کاربر….

SHYAMLAL YADAV: با شما کار کرده اند اتل بیهاری واجپایی و مودی. که آیا شما فکر می کنم که بیشتر سکولار ؟ همچنین داشتن یک وزیر در Vajpayee دولت آیا شما نمی فکر می کنم شما باید بخشی از مودی کابینه ؟

هر دو کشور خود را دوست دارم. کلمه سکولاریسم تحت تاثیر مسلمانان بیشتر است. به نام سکولاریسم مردم خود را تغییر دهید ، آنها می گویند که آنها در حال خروج از BJP از آنجا که سکولاریسم در خطر است. هنگامی که آن را مناسب برای آنها بازگشت به برابر شده است. را Mamata بانرجی… من عضو BJP مرکزی کمیته انتخابات و درگیر با حزب سازمان هستم BJP رسمی سخنگوی… حتی Amit Shahji پیوست دولت پس از کار به مدت پنج سال در حزب… برای ما هر دو حزب و دولت تشکیل قدرت.

لیز متیو: زمانی که شما در اینجا آمد آخرین بار شما را به شدت مورد انتقاد قرار Nitish کومار. آنچه را مشاهده روی او در حال حاضر ؟
در آن زمان آنها (JD-U) شد و در اتحاد با ما. این Kauravas و كاستى برادران برگزار شد اما در میدان جنگ آنها علیه یکدیگر… یک بار تلخی ساخته شده است که روابط خود را شیرین تر و قوی تر….

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de