گریه در کنگره برای تغییر در رهبری تبدیل شده است بلندتر به عنوان تریواندروم MP شاشی Tharoor تایید سابق MP Sandeep Diskhit گزارش نظرات که رهبری سوال که بزرگترین چالش قبل از حزب است. چند رهبران ارشد از جمله مرکزی انتخابات اقتدار رئیس و KPCC جمهور Mullappally Ramachandran بود مورد انتخابات به همه پست ها در حزب.

Tharoor در یکشنبه خواست کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) برای برگزاری انتخابات به “ببخشید کارگران و الهام بخش رای دهندگان”. “چه Sandeep Dikshit گفت: آشکارا چیزی است که ده ها تن از رهبران حزب از سراسر کشور گفت: بخش خصوصی از جمله بسیاری با موقعیت های مسئول در حزب. من تجدید تجدید نظر به CWC به برگزاری رهبری انتخابات را ببخشید و کارگران و الهام بخش رای دهندگان” Tharoor گفت: در واکنش به مصاحبه Dikshit که در آن او گفت: حداقل شش نفر قادر هستند برای تبدیل شدن به کنگره رئیس جمهور.

“برخی خواسته اند که باید رای بدهند و برای چه. من با اشاره به قبلی من تماس بگیرید هشت ماه پیش برای انتخابات میان 10,000 حزب کارگران که تشکیل ‘AICC به علاوه PCC نمایندگان لیست. این باید برای انتخاب صندلی در CWC و همچنین برای ریاست جمهوری” Tharoor گفت.

پس از دهلی انتخابات کنگره رهبری مواجه شده است سوالات در مورد “عملکرد” از رهبری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی