در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید این اشتباه به مقایسه coronavirus به آنفلوانزای معمولی

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه روشن در تضاد با متعدد در زمان های اخیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خطر از coronavirus است یقین بدتر از آنفلوانزای معمولی, معکوس اظهارات قبلی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی گفت که “بسیاری از مردم” قبلا پیشنهاد کرد این کشور باید به سادگی اجازه coronavirus آن دوره را فقط مانند آنفولانزای فصلی.

“سوار آن هیچ چیز را نمی, فقط سوار آن را و فکر می کنم از آن به عنوان آنفولانزا” آنها گفت: با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: “اما آن را نمی آنفولانزا. آن است که باطل است.” مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه روشن در تضاد با متعدد در سالهای اخیر و زمانی که او ساخته شده استدلال خود را که همه گیر شد قابل مقایسه با سالانه گسترش آنفولانزا.

اخبار مرتبط

او به نظر می رسد به نفع این تفکر در حالی که سوال نیاز به خاموش کردن اقتصاد آمریکا از طریق اجتماعی فاصله اقدامات و ممنوعیت سفر. در مارس 9, برای مثال, مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که ده ها هزار نفر از آمریکایی ها مرگ از آنفولانزا در سال است.

“هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد در رفتن” او هنوز توییتی. “در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!” فقط یک هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در مصاحبه ای که با وجود مرگ و میر حدود 36,000 نفر در سال به طور متوسط از آنفولانزا “ما هرگز تعطیل کشور برای آنفولانزا.” “بنابراین شما می گویند به خودتان” چه است این همه چیز در مورد؟”

بینی که حداقل 100000 نفر را کشته شده اند توسط coronavirus در ایالات متحده حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات در حال انجام به نظر می رسد که باعث تغییر عمده ای در مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز.

روز سه شنبه گفت که با هیچ اجتماعی فاصله را تخمین زد به عنوان بالا به عنوان 2.2 میلیون مرگ و میر.
“اگر ما هیچ چیز اگر ما فقط انجام با زندگی ما,” او گفت:, “شما را دیده اند مردم در حال مرگ در هواپیما شما را دیده اند مردم در حال مرگ در لابی هتل. شما که مرگ را دیده اند بیش از همه است.”(AFP)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de