رمان coronavirus احتمال دارد که نشات گرفته از حیوانات نه در آزمایشگاه تولید: که

سازمان جهانی بهداشت (WHO) روز سه شنبه گفت که این رمان coronavirus است به احتمال زیاد به سرچشمه گرفته و در خفاش ها و نه دستکاری شده و یا تولید شده در آزمایشگاه مبتنی بر شواهد تا کنون با توجه به گزارش های رسانه ها.

“همه شواهد موجود نشان می دهد این ویروس دارای یک منشاء حیوانی است و نه دستکاری شده و یا ساخته شده در آزمایشگاه و یا در جایی دیگر” که سخنگوی Fadela Chaib گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو به نقل از ایسنا.

او در ادامه گفت که به احتمال زیاد است که این ویروس با منشاء حیوانی و تا به حال به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها. راه که در آن این ویروس منتقل شد از خفاش ها به انسان شد و در عین حال کشف شود او گفت: طبق گزارش.

کشورهای مختلف در سراسر جهان شده اند به دنبال پاسخ در مورد منشاء این ویروس. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: دولت آمریکا در تلاش بود برای بررسی اینکه آیا ویروس آمده بود از یک آزمایشگاه در ووهان. چین روز دوشنبه را رد کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای بررسی منشاء ویروس با ارسال یک بررسی تیم به ووهان مرکز از وقوع.

گزارش فاکس نیوز ادعا کرده است که اگر این ویروس تا به حال شده است به طور تصادفی به بیرون درز از یک ووهان آزمایشگاهی که در آن مورد مطالعه قرار گرفت که بر اساس منابع بی نام.

در یکی دیگر از نمونه فرانسوی برنده جایزه نوبل لوک مونتانیه تا به حال هم زده یک جنجال پس از مصاحبه با CNews کانال که در آن او گفت که coronavirus آمده است از ووهان آزمایشگاه بود که تست شده به منظور توسعه یک واکسن علیه ویروس ایدز طبق گزارش های رسانه ها.

این ووهان موسسه ویروس شناسی تا به حال شایعات را رد کرد که این ویروس تا به حال تولید شده در آزمایشگاه های آنها و این که آنها اجازه آن را به فرار با توجه به گزارش رویترز.

سازمان ملل در سراسر جهان شده اند خواستار شفافیت بیشتر از چین در مورد منشاء این ویروس.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز دوشنبه خواست چین به عنوان شفاف که ممکن است در مورد منشاء رمان coronavirus

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne روز یکشنبه نیز نامیده می شود برای جهانی تحقیق منشاء coronavirus و چین را از دست داده و آن را در مصاحبه با ABC خودی. چین را رد کرد Payne تماس برای بررسی مستقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de