Vasant Narasimhan, Novartis global chief executive officerVasant Narasimhan نوارتیس جهانی, مدیر ارشد اجرایی

سوئیس دارو ساز نوارتیس در حال حرکت است از آن متعارف کشف روش های ظهور به عنوان یک متمرکز پزشکی, شرکت, صفحه درمانی پیشرفته, سیستم عامل, ساختمان داده ها, علم و هوش مصنوعی (AI) قابلیت. این شرکت با همکاری مایکروسافت برای AI نوآوری آزمایشگاه و Amazon Web Services (AWS) برای ساخت یک سازمانی گسترده ای از داده ها و تجزیه و تحلیل پلت فرم است که تغییر خواهد کرد راه داروهای تولید شده و تحویل داده شده است.

اخبار مرتبط

صحبت کردن در BioAsia 2020 در حیدرآباد Vasant (Vas) Narasimhan نوارتیس جهانی مدیر اجرایی گفت: “هدف ما برای تبدیل چگونه ما ایجاد داروهای نوآورانه تعامل با بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بهبود بهره وری عملیاتی. در نهایت ما دوباره تصور پزشکی با اطلاعات علم و هوش مصنوعی است.” شرکت گسترده داده ها و تجزیه و تحلیل پلت فرم است که انتظار می رود به شکل پایه و اساس راه حل های سفارشی طراحی شده توسط AWS هوش مصنوعی و یادگیری ماشین خدمات برای کمک به درایو چابکی و نوآوری و هزینه بازده در سراسر نوارتیس جهانی فرآیندهای کسب و کار و سیستم های. “همانطور که ما همچنان در حال تکامل را به یک متمرکز داروهای شرکت powered by درمانی پیشرفته سیستم عامل و داده های علوم اتحاد مثل این به ما کمک خواهد کرد ارائه هدف ما را دوباره تصور پزشکی به منظور بهبود و گسترش زندگی بیماران,” او گفت:. با استفاده از AWS نوارتیس می توانید دسترسی به موجودی با کیفیت و تولید داده ها در سراسر شبکه خود را. آن را اعمال می شود AWS اینترنت اشیاء (IoT) تجزیه و تحلیل و ML خدمات برای به دست آوردن دید بیشتر و کمک به درایو بازده.

در ضمن این شرکت راه اندازی شد نوارتیس بیوم هند آن نوآوری های دیجیتال hub با هدف تقویت ارتباط و تعامل بین نوارتیس و همکاران از سراسر اکوسیستم دیجیتال ― زیرک از شروع یو پی اس و دانشگاه به بزرگترین بازیکنان در این صنعت است. برای اولین بار در آسیا نوارتیس بیوم هند را به عنوان یک پل به خارجی اکوسیستم را قادر می سازد به مواد مخدر عمده این تیم را بهتر کشف توسعه و رانندگی همکاری اطمینان حاصل شود که راه حل های مقیاس پذیر برای بیماران.

با پیوستن به این شبکه جهانی نوارتیس بیوم هند می توانید به دارایی ها و تخصص گسترده تر نوارتیس نمونه کارها به حتی تاثیر بیشتری از جمله دسترسی به anonymised داده های سفارشی اقامت برنامه ها و شخصی مشاوره. “با اولین نوارتیس بیوم در آسیا در حال راه اندازی در هند, ما با استفاده از داده های دیجیتال به منظور بهبود و گسترش زندگی مردم” سانجی Murdeshwar, کشور, رئیس جمهور, نوارتیس هند گفت. “ما می خواهیم به اهرم این اکوسیستم به کار با شروع یو پی اس و نوآوران را مختل بهداشت و درمان در کشور و شاید جهان است. ما از نزدیک کار با های داخلی و خارجی و همکاران در پیگیری از ارزش بالقوه مخل نوآوری” Naveen Gullapalli سر نوارتیس حیدرآباد گفت.

Gullapalli گفت: بیوم هند طراحی شده برای خدمت به عنوان یک همکاری فضایی ایجاد یک اکوسیستم برای همه سهامداران علاقه مند به نوآوری به گرد هم می آیند ― فراتر رفتن از خدمت به عنوان یک انکوباتور برای شروع یو پی اس. “بیوم هند طراحی شده است به نگاه خاص راه حل برای مشکلات بزرگتر. ما حیدرآباد عملیات کمک قابل توجهی به کل چرخه از توسعه مواد مخدر به تجاری را ارائه زیرساخت فناوری برای نظارت بالینی یا دیجیتال فانوس دریایی, پروژه ها و یا فرآیندهای کسب و کار. ما نگاه رو به جلو برای تبدیل شدن به خود-تخريبي و ارائه راه حل های با نمایی تاثیر بر جاه طلبی ما برای سرعت بخشیدن به روند آوردن یک دارو به بازار و دستیابی به تعالی عملیاتی,” او گفت:. “نوارتیس کسب و کار خدمات X یا NBSX است خود ما ‘لبه’ سازمان حق در اینجا در حیدرآباد که هدف آن مختل و نوآوری را در نمایی (10X) ارزش برای همه است که ما در درون سازمان برای بزرگتر نفع بیماران,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im