نه ماسک های عفونی در اینجا چیزی است که کمک به وارن بافت در امان ماندن از Coronavirus

بافت شروع به سرمایه گذاری در کوکا کولا در سال 1988. (عکس: رویترز)

حدس بزنید چه کمک به شگفتی و مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی وارن بافت نگه داشتن مرگبار Coronavirus در خلیج ؟ سرد و تاریک آشامیدنی کک. بافت در مصاحبه با یاهو امور مالی شوخی که او است که با داشتن بیشتر از کک به ایمن ماندن. بیشتر به این دلیل که او در حال حاضر معروف برای مواد غذایی آشغال رژیم غذایی که شامل پنج قوطی “کوکاکولا” یک روز مک دونالد کتلت مرغ حداقل سه بار در هفته و ملکه های لبنی بستنی برای دسر همانطور که به بار مالی سال گذشته است. “من نوشیدن کمی بیشتر کوکا کولا که به نظر می رسد که warded همه چیز دیگری در زندگی” او دست هایش را.

بافت شروع به سرمایه گذاری در کوکا کولا در سال 1988 با 1.3 میلیارد دلار است که به برکشایر هاتاوی یک 6.6 درصد سهام در این شرکت و در حال حاضر به ارزش $22.1 میلیارد دلار است. تماس Coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر بافت گفت: “در شرایط در حال تغییر زندگی من, من واقعا آن را تغییر اما من می تواند کار را در خانه به راحتی” در حالی که “ما نمی دانیم که شدت آن چگونه خواهد بود.”

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: شکایات مصرف کنندگان در برابر برنامه های غذایی مانند Zomato, Swiggy تقریبا دو برابر در FY20 تا کنون

این میلیاردر سرمایه گذار نیست فکر در مورد کار از خانه و در عین حال حتی اگر خود دکتر به او توصیه کرد برای جلوگیری از رفت و آمد به مکان های شلوغ. “دکتر من چه بگویم من نمی توانم در یک مقدار زیادی از سفر به جمعیت بزرگ اما من یک سفر برنامه ریزی شده در حال حاضر. من نه تغییر آن.”

رژیم غذایی خود را, اما, واقعا زحمت او را. “من 89 من فقط تا به حال دو متفاوت پزشکان به من بگویید من بهتر بود و من چند سال پیش گفت:” یاهو مالی. نه فقط رژیم غذایی, بافت نمی خجالتی او خواهد بود اگر در گروه افرادی که احتمال مرگ در این سال در ایالات متحده است. “من احتمالات مرد در طبیعت است. آن خواهید بود 2.8 میلیون مرگ و میر در این سال و در سن 89, من کمی بیشتر احتمال دارد به این گروه,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im