نه فقط سیاه و سفید رای دهندگان: بایدن برنده رای دهندگان در سراسر گروه در کارولینای جنوبی رفت و برگشت

کلمبیا, کارولینای جنوبی — Joe بایدن مونتاژ یک رنگین کمان ائتلاف که انجام او را به پیروزی در کارولینای جنوبی است.

همانطور که انتظار می رود معاون سابق رئیس جمهور قاطعانه برنده رای دهندگان سیاه که اکثریت را تشکیل می دهند از کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه رای دهندگان. خروج سنجی نشان داد بایدن حمایت با آنها 60 ٪ بود.

اما واقعی خود را نشان می دهد از قدرت بود که توانایی های خود را به می آیند برای اولین بار در میان انواع جمعیت از جمله سفید رای دهندگان که در آن او جای کسی را گرفتن ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز توسط نقطه 1 در 26 درصد است.

در مناطق که در آن سوسیالیست ساندرز باید طبیعی مورد علاقه مانند خود توصیف “بسیار لیبرال” رای دهندگان بایدن بار دیگر بیرون آمد جلوتر. سی و نه درصد از این گروه برداشت بایدن در مقابل 30% برای سناتور ورمونت. در میان کسانی که گفت که ایالات متحده در نظام اقتصادی مورد نیاز تعمیرات اساسی کامل بایدن بار دیگر مورد علاقه در 45 درصد است.

او برنده مردان است. او برنده زنان است. او برنده آن که گفت که آنها به دنبال یک نامزد که در تراز وسط قرار دارد با آنها در مورد مسائل عمده و در میان کسانی که بیشتر در رابطه با چیدن یک نامزد که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بایدن از دست داد فقط دو جمعیت از جمله کسانی که در سن 17 تا 29 46 درصد از آنها رفت و برای ساندرز در حالی که 24 درصد رای دادند بایدن. با وجود ساندرز امیدوار کننده موجی از جوانان حمایت در هفته منتهی به اولیه آنها ساخته شده تا فقط 11 درصد از اولیه رای دهندگان.

در میان 17 درصد از کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه رای دهندگان که گفت که آنها هرگز به کلیسا بروم 37% رفت و برای ساندرز و 19 درصد رای دادند بایدن.

ساندرز عملکرد دولت نگاه بسیار شبیه به یک تکرار 2016. در این چرخه ساندرز از دست داد به هیلاری کلینتون با بیش از 26 درصد از آرا. کلینتون برنده هر شهرستان به دست آورده و 86 درصد از رای و دقت موفق به کسب رای سفید به عنوان به خوبی.

رای دهندگان در این زمان در اطراف باید مورد علاقه Sanders. فقط 55 درصد از رای دهندگان سیاه پوست بودند در مقایسه با 61 درصد در سال 2016. که 6-نقطه تفاوت می تواند او را رقابتی تر اما بایدن گرفتن در سراسر تقریبا هر جمعیتی به معنای نژاد هرگز در سوال بود.

بایدن را به نفع خود در سراسر سنین ایدئولوژی و نژاد منعکس شد در آرایش از رویدادهای خود را. جمعیت اولیه او در شب پیروزی حزب در دانشگاه کارولینای جنوبی بود قابل توجه ترکیب سنی و تقریبا برابر سیاه و سفید شرکت کنندگان.

یک رالی در کارولینای ساحلی دانشگاه در روز پنج شنبه به ارمغان آورد بسیاری از رای دهندگان سفید و جوان و دانشجویان و کارکنان که سرگردان به این رویداد در حالی که یک روز صبح تاون هال در Sumter, South Carolina, در روز جمعه آورده بازنشستگان و بخش بزرگی از رای دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>