‘قصد ندارم به نشستن idly’: جیم Clyburn می زند بایدن کمپین با وجود حمایت

در حال حاضر که کارولینای جنوبی kingmaker جیم Clyburn تایید کرده است جو بایدن او که صادقانه در مورد دولت از معاون سابق رئیس جمهور در کاخ سفید پیشنهاد.

“من فکر می کنم ما را مجبور به نشستن و گرفتن جدی در مورد چگونه ما مجددا با ابزار تجهیز این کمپین چگونه ما مجددا با ابزار جمع آوری پول ما چگونه انجام GOTV و در این نقطه بسیاری از ما در سراسر کشور قادر خواهد بود برای پیوستن به او و کمک به او به حق آن را” خانه اکثریت شلاق گفته سی ان ان روز شنبه با استفاده از مخفف “خارج خواهد شد.”

با وجود گفت او نمی خواهد به عقب 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری در طول اولیه Clyburn این هفته قرار داده و نفوذ خود را در برای اولین بار در جنوب کشور بایدن یک حرکت ناظران پیش بینی کرده بود در حالی که با توجه به این جفت سابقه طولانی در ایجاد گرایش و رتبه سوم خانه دموکرات مخالفت با برنی ساندرز سیاست سوسیالیستی. فقط این هفته گفت: سناتور ورمونت می شود “پایین-رای گیری قتل عام” برای دموکرات ها در انتخابات عمومی یک روحیۀ او تکرار در موارد متعدد.

“من احساس رایگان به صحبت در مورد آن و یا حتی مقابله با آن در داخل از آنجا که من تا به حال نه متعهد به نامزدی خود را. من در حال حاضر, و من, و من قصد ندارم به عقب نشستن idly و تماشای مردم بد بکار بردن این کمپین گفت:” روز شنبه.

در اعلام خود را تایید Clyburn اعلام کرد که بایدن “می داند ما” در کارولینای جنوبی است.

“وقت آن است برای ما برای بازگرداندن این کشور و عزت این کشور احترام بگذارند. این چیزی است که در معرض خطر این سال است. من فکر می کنم هیچ کس بهتر مناسب بهتر آماده,” او گفت:.

بایدن در مسیر به خانه خود اولین پیروزی خود در این چرخه در کارولینای جنوبی در شب شنبه. نظر سنجی خروج از چندین رسانه از جمله ABC و CNN نشان می دهد Clyburn کمک امن در آخرین لحظه حمایت دلاور 36-سال سناتور پس از تحمل شکست در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

Clyburn که نوه بخشی از پیت Buttigieg تیم در کارولینای جنوبی سفر خواهند کرد به کارولینای شمالی در روز یکشنبه به بیخ و بن برای بایدن در فیتویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>