فراموش نکرده: Devin Nunes کاوش ‘راه حل های حقوقی’ پس از آدام شیف منتشر شد سوابق تلفن

تشکر. Devin Nunes گفت: کاوش “همه” او گزینه های قانونی در پاسخ به خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف subpoenaing و انتشار خود گوشی پرونده در طول اخیر اوکراین مربوط به استیضاح پرس و جو.

کالیفرنیا از حزب جمهوری خواه است که در رتبه بندی عضو در هوش پنل به روز رسانی به لری اوکانر در بررسی سیاست پادکست هفته گذشته است.

“ما در حال رفتن به نگاه همه راه حل های حقوقی که ما می توانیم را” Nunes, گفت:, و اضافه کرد که این وضعیت “پیچیده” به دلیل “فاسد دموکرات کنگره” و “جعلی اخبار رسانه ها را تشکیل می دهند و ساخت روایت.”

تلفن تماس سیاهههای مربوط, subpoenaed از AT&T و Verizon به نظر می رسد در یک 658-صفحه دسامبر گزارش از آمریکا از جمله سوابق برخی از تماس های تلفنی توسط Nunes ریاست جمهوری وکلا رودی جولیانی و جی Sekulow, روزنامه نگار جان سلیمان, Fox News, میزبان, Sean Hannity, تحت تعقیب, جولیانی کاردانی لو Parnas, و دیگران.

در آن زمان Nunes به نام حرکت “ناخالص سوء استفاده از قدرت” و gamed چگونه او ممکن است اقدام قانونی.

“من در کالیفرنیا تا مطمئن شوید که برای دولت, قانون, شما می توانید نسخه تلفن کسی سوابق” Nunes گفت. “بنابراین برای اطمینان که حق نقض شده است. اما ما نیز باید در قانون اساسی جنبه های این کار و انجام تمام اعضای کنگره باید حق حریم خصوصی و فقط می توانید یکی از اعضای چرا که او دوست ندارد کسی او یک حریف سیاسی از کسی می تواند که عضو فقط حکم سوابق و سپس انتشار فقط شرمسار و یا برای ایجاد حواس پرتی و یا برای ساخت هر آنچه فانتزی-زمین روایت است که آنها همچنان به ساخت؟”

شیف که او نیز تحسین کرد از کالیفرنیا را رد کرد انتقاد است.

“این مقاومت است که تنها از دور حق” شیف گفت: سال گذشته است. “هر محقق به دنبال پرونده تلفن های … در اینجا ما تا به حال شهادت است که رئیس جمهور به اتهام رودی جولیانی با انجام این طرح است. ما می خواستیم گوشی سوابق به اشاره آنها به حال کسانی که مکالمات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شد تبرئه دو مقاله از استیضاح توسط ایران به رهبری سنا در ماه فوریه اما بحث بیش از این منتشر شد, پرونده تلفن های زنده باقی می ماند.

برندان Carr یک عضو از کمیسیون ارتباطات فدرال به تازگی نوشت: به شیف انتقاد از حزب دموکرات برای درگیر شدن در “راز و حزبی” عمل جمع آوری و انتشار خصوصی تلفن تماس سوابق. Carr به نام برای موشکافی مرموز احضاریه و سوال شیف هنوز مشابه به سوابق خصوصی.

محافظه کار و گروه ناظر قضایی, سازمان دیده بان طرح دعوی در دادگاه برای دسترسی به, برای به دست آوردن دسترسی به احضاریه که شیف حال مبارزه برای نگه داشتن راز است.

Nunes گفت اوکانر از آن است که یک “بی سابقه” وضعیت “به خصوص برای یک حزب که ادعا می کند خود را برای حفاظت از مردم و آزادی های مدنی. این مردم هستند یک دسته از phonies آنها تقلب و آنها خطرناک برای امریکا همراه با 90% رسانه ها ارسال ها که در خارج وجود دارد که اساسا فقط برای میلیاردر دموکرات.”

این همه بحث برای Nunes, که در ماه های اخیر شکایت کرد رسانه هایی مانند سی ان ان و واشنگتن پست برای داستان مربوط به اوکراین و روسیه است.

پس از تحمل نامطلوب پوشش رسانه ای هفته گذشته نشان می دهد مردم به یک “میخانه های محلی” در هنگام شیوع کروناویروس که خود را سخنگوی گرفته شده خارج از چارچوب و به منظور هشدار می دهند در برابر وحشت Nunes گفت اوکانر “پرونده های حقوقی را حفظ خواهد کرد به آینده” بیشتر او احساس می کند که او slandered و میگیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im