در میان هفته از شبانه تلاش برای از بین بردن یک دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند بزرگتر برخورد بین تهمت و دولت های محلی و مقامات شهرستان است تحت الشعاع قرار داده اولیه موضوع برقراری صلح در شهر اورگان.

پورتلند دموکراتیک شهردار تد ویلر متهم کرده است وزارت امنیت از تجاوز قدرت خود را با ارسال در ده ها تن از ماموران فدرال و ماموران در میان شورش. DHS کارکنان مشاهده شده است به ظاهر دستگیری افراد به صورت تصادفی در خیابان و با استفاده از گاز اشک آور برای پراکنده کردن مردم در خارج از هتفیلد فدرال دادگاه است.

DHS اطلاعات ارائه شده به طور انحصاری به واشنگتن آزما نشان داد 20 نفر دستگیر شده اند با اجرای قانون فدرال در پورتلند در این ماه برای حمله به پرسنل یا دادگاه خود را. چندین فدرال اجرای قانون مقامات مجروح شده اند امنیت ساختمان به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. ویلر ادعا DHS است تجاوز خود صلاحیت اقتدار و رفتن بعد از معترضان اما سه مقامات دولت بر روی این موضوع گفت: واشنگتن آزما که بازداشت شدند ،

در حالی که تعداد بی شماری از مردم مسالمت آمیز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در اواخر ماه مه تظاهرات در پورتلند گرفته شد با حاشیه گروه به دنبال سرنگونی آمریکا و نظام سیاسی از جمله توسط decimating انواع مجسمه ها و ساختمان ها. یکی از این اهداف بود که دادگاه فدرال که در سال 1997 ساخته شد و به عنوان یک مرکز فدرال محافظت از آن است که با اجرای قانون فدرال. DHS فدرال خدمات حفاظتی افسران شروع حفاظت ساختمان در مدت کوتاهی پس از این بخش ایجاد شد و پس از 9/11.

“این یک چیز بی سابقه ای گفت:” دولت رسمی. DHS فدرال خدمات حراست و ماموران “شده اند وجود دارد برای چند دهه. [چرخ] احتمالا حتی نمی آن را می دانم.”

افسران در سایت تلاش برای محافظت از ساختمان در ماه ژوئن به عنوان اوباش از مردم سرنگون نزدیکی مجسمه ها و رشد فزاینده خشونت آمیز. DHS پاسخ داد در اوایل ماه ژوئیه با ارسال آن زبده ترین اجرای قانون از گمرک و حفاظت مرزی و همچنین مهاجرت و گمرک. ارشد گفت: دولت که زیر 40 متحده کد 1315 اقدام DHS وزیر چاد گرگ اقتدار به deputize دیگر DHS کارکنان به انجام اجرای قانون دیگر وظایف.

بیش چهارم ژوئیه آخر هفته, دادگاه مورد حمله قرار گرفت تجاری با درجه آتش بازی و کارمندان فدرال امنیت آن زده شد آب یخ زده در بطری, آبجو, بطری, منجمد, تخم مرغ, سنگ و بطری راکت. پس از بازداشت یک مهاجم شنبه شب عوامل در بر داشت یک بمب لوله ذوب شده مواد انفجاری و کارد بزرگ و سنگین و چاقو در مرد است.

“به عنوان مقیاس تهدید می رود تا سه نفر نمی تواند دفاع مناسب در برابر 800 نفر اراذل و اوباش گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی. “که ما را به این مقطع تعیین.”

DHS متقابل تعیین شده CBP و یخ, که پس از آن deputized توسط DHS برای حفاظت از ساختمان نیست برای پاسخ دادن به شورش است که این کار از پلیس محلی. دولت رسمی گفت که پرسنل آن وجود ندارد به پس گرفتن پورتلند, اما برای حفظ چندین ساختمان های فدرال و او شک و تردید که آیا ویلر آگاه بود به همین دلیل ماموران فدرال در شهر هستند.

ویلر بیش از آخر هفته ادعا کرد DHS ارسال در خود تقویت شد antagonizing معترضان. او در مورد DHS پس از گزارش هفته گذشته که مردان در لباس استتار با نزدیک شدن به ظاهر تصادفی از مردم در خیابان کشیده و آنها را به بینام و وانت.

استفاده از بینام و وسایل نقلیه است که یک قانون مشترک و اجرای تاکتیک برای رفتن پس از آشوبگران جسمی بدون دادن هشدار به مردم از پلیس حرکت. در یک نمونه همزن که اشاره لیزر به یک افسر فدرال چشم دنبال شد و پس از آن ربوده و از خیابان بعد از آن شب. از 20 نفر دستگیر شدند عاملان ضرب و جرح در برابر ماموران فدرال و یا اموال فدرال.

در حالی که DHS داد و دلیل خود را برای استقرار کارکنان به پورتلند به لیبریا کیت براون را به نام آن آشکار “سوء استفاده از قدرت توسط دولت فدرال است.” هفت قانونگذاران دموکرات خواستار رسیدگی به اقدامات ماموران فدرال. ویلر به نام بیش از آخر هفته برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حذف “فدرال آمريکا” از خیابان های آن هر چند هیچ نظامی فعال شده اند و یا اعزام به پورتلند.

رئیس جمهور تهمت شده برای ارسال ارتش به هر شهر پورتلند شهردار و اورگان فرماندار اند و نه دعوت را پذیرفته است.

“رئیس جمهور یک سوء تفاهم کامل از علت و معلول” ویلر با سی ان ان گفت در روز یکشنبه. “چه اتفاق می افتد در اینجا ما ده ها اگر نه صدها نفر از نیروهای فدرال نزولی بر شهر ما. و آنچه آنها انجام می دهند این است که آنها به شدت وخیم کردن وضعیت. حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری. و آن را کمک به این وضعیت در همه. آنها نه می خواستم در اینجا. ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما آنها را می خواهید به ترک.”

دوم ارشد گفت: دولت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است نه برنامه ریزی در ترک فدرال دادگاه و ادامه خواهد داد دستگیری آشوبگران که حمله فدرال پرسنل و یا دادگاه.

با این وجود تهمت شنبه به نظر می رسید به تضعیف DHS منطق نشان می دهد فدرال مأموران اجرای قانون در پورتلند به عنوان بخشی از یک تلاش برای مبارزه با این اختلال است.

“پورتلند بود که کاملا خارج از کنترل است. دموکرات — لیبرال دموکرات ها در حال اجرا محل تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند. آنها پاره کردن — 51 روز پاره کردن که شهر از بین بردن این شهر غارت آن او گفت:” در طول سخنان خود در کاخ سفید است.

“در پورتلند آنها انجام یک کار فوق العاده او گفت:” از اجرای قانون فدرال. “آنها بوده ام وجود دارد و سه روز آنها واقعا انجام یک کار فوق العاده در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. هیچ مشکل. آنها گرفتن آنها بسیاری از مردم در زندان است. آنها رهبران. این آنارشیست ها. این نه معترضان. مردم می گویند: “معترضان’; این افراد آنارشیست ها. این مردم هستند که نفرت در کشور ما است. و ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را به جلو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im