‘نه یک بیانیه سیاسی’: Gretchen Whitmer خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به پیاده سازی در سراسر کشور ماسک حکم به عنوان بایدن چشم او را برای معاونت

Michigan رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer خواست رئیس جمهور تهمت به نظر یک ماسک در سراسر کشور دستور یک روز پس از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن تایید او است که هنوز هم در حال اجرا به معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

“پوشیدن یک ماسک است نه یک بیانیه سیاسی است; آن است که در مورد حفاظت از عزیزان ما از گسترش این ویروس مرگبار,” Whitmer گفت: در یک op-ed برای نیویورک تایمز منتشر شده چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در ابتدا عنوان اثر پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus این هفته خواست همه مردم به آنها را می پوشند به عنوان ویروس موج در چند متحده است.

“ما می خواهیم همه زمانی که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در روز سه شنبه. “آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد.”

روز دوشنبه تهمت توییتی عکس خود را با پوشیدن یک ماسک و گفت که آن را “وطن پرست” به پوشیدن یک.

Whitmer فشرده رئیس جمهور را تازه کشف شده خود را حمایت از پوشیدن یک ماسک و یک گام بیشتر است.

“من این را تحسین بیانیه خود و اصرار او را به پشت آن با صدور سراسر کشور دستور ماسک مانند میشیگان نیاز به ماسک در حمل و نقل عمومی در داخل خانه یا خارج از منزل هنگامی که در فاصله شش پا را نمی توان حفظ” Whitmer گفت. “این اجازه می دهد تا معافیت برای کودکان در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن برقراری ارتباط با یک شنوایی فرد officiating در خدمات مذهبی و برای کسانی که درگیر در ایمنی نقش دارد. این رئیس جمهور است که فرصتی برای نجات دهها هزار نفر از زندگی است. من امیدوار هستم که او را تصاحب این فرصت است.”

بایدن گفت: در این هفته که Whitmer است که هنوز هم یکی از چندین نامزد او است و با توجه به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر.

“میشیگان کلید می شود.”

قبل از این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری کردند در این ایده از سراسر کشور بخشنامه نیاز به ماسک.

“من می خواهم مردم را به آزادی خاصی و من باور نمی کنم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه. “و من موافق نیستم با این بیانیه که اگر همه به پوشیدن ماسک, همه چیز از بین می رود. سلام دکتر Fauci گفت: آیا پوشیدن ماسک. ما جراح عمومی فوق العاده مرد گفت: آیا پوشیدن ماسک. هر کس که گفت نمی پوشیدن ماسک — همه از ناگهانی همه رو به پوشیدن یک ماسک و همانطور که می دانید ماسک باعث مشکلات بیش از حد. با این حال گفت: من معتقد به ماسک. من فکر می کنم ماسک خوب هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را “ترک آن را به فرمانداران.”

“بسیاری از فرمانداران در حال تغییر” نسبت ناروا گفت. “آنها بیشتر ماسک به — آنها مانند مفهوم ماسک, اما برخی از آنها موافق نیست. من به این می گویند: مدارس باید برای باز کردن.”

بیش از نیمی از این ایالت نوعی ماسک حکم. ایالات متحده بهداشت مقامات گفته اند که با پوشیدن ماسک می تواند به طور قابل توجهی کاهش بالقوه برای جامعه گسترش یافته است.

Whitmer در جولای 10, صدور یک فرمان اجرایی الزامی تمام میشیگان شهروندان ماسک می پوشند در حالی که در یک بخشنامه است که می آید با یک جریمه نقدی تا 500 دلار برای noncompliance.

قانونگذاران جمهوری خواه در میشیگان ناودان Whitmer که آنها متهم به اقدام مانند “ماسک پلیس.”

Whitmer منظور این است که “عظیم تخلف در آزادی فردی” گفت: دولت Rep. John Reilly.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de