بزرگترین ثروت صندوق نروژ $950 ثروت صندوق در حال آماده سازی برای انحلال آن دارایی برای پوشش هزینه های دولت در میان coronavirus بحران در تاریخی حرکت بلومبرگ گزارش روز دوشنبه.

این صندوق در حال برنامه ریزی برای انحلال دارایی به کمک دولت هزینه به عنوان یک نتیجه از تاثیر اقتصادی coronavirus بحران در کشور است.

صندوق بازده شده اند فرسوده در سال 2020 به عنوان Covid-19 همه گیر شده سطل آشغال سهام بلومبرگ گزارش شده بود.

استراتژی صندوق جهانی فروش برای ارزان خرید سهام است و دیگر موثر در مدیریت مورد نیاز است. این منجر به این شرکت تخلیه یک تکه قابل توجهی از آن نمونه کارها اوراق قرضه آن گفت. بحران است که بیشتر باعث کاهش جریان نقدی با شرکت هایی که در این صندوق سرمایه گذاری کرده بود به عنوان آنها suspendeddividends به صورت فله.

نروژ دولت با آن مواجه است مشکل در مدیریت هزینه با درآمد نفت رو به کاهش شدید. که به معنی آن خواهد شد نیاز به برداشت تاریخی مبالغ از ثروت خود را صندوق به پایان می رسد دیدار.

در اوایل این ماه, Norges بانک اعلام کرده بود که آن را در قیف درآمدهای نفتی از آن ثروت صندوق به سهولت اقتصادی در کشور است.

“اثر شیوع کروناویروس در اقتصاد نروژ و اقدامات اجرا شده برای محدود کردن عواقب ناشی از شیوع این بیماری مستلزم افزایش در مخارج دولت و کاهش درآمدهای دولت. دولت باید تبدیل افزایش سهم درآمدهای نفتی به NOK نرخ ارز. Norges بانک مسئول اجرای این معاملات ارز خارجی از طرف دولت” این گفته بود در یک بیانیه رسمی.

در سال 2019 صندوق دریافت کرده بود یک جریان نقدی از 23 میلیارد دلار. دولت هزینه در طول بحران نیاز به حداقل 25 میلیارد دلار از این صندوق در سال 2020 است.

اگر به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر به طول می انجامد برای یکی دیگر از چند ماه آن را به صندوق بیشتر و عمیق تر نسبت به فروش دارایی ها در این گزارش اضافه شده است.

این Covid-19 بیماری همه گیر املایی مشکل جدی برای اقتصادهای سراسر جهان است. با توجه به آخرین گزارش کنفرانس سازمان ملل درباره تجارت و توسعه (UNCTAD) سازمان ملل متحد برای تجارت و توسعه بدن اقتصاد جهانی است که به احتمال زیاد برای رفتن به رکود اقتصادی در سال 2020 با یک پیش بینی از دست دادن از تریلیون ها دلار از درآمد جهانی با توجه به همه گیر.

نروژ و ثروت و صندوق coronavirus COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی