Northern Arc Investments, micro finance sector, NBFC in India, Hinduja Leyland Finance, corporate treasuriesدر طول آن 3.5 سال تصدی صندوق تحویل cashflow پرداخت به سرمایه گذاران با هیچ نمونه از کمبود و یا تاخیر.

بدهی مدیر صندوق شمالی قوس سرمایه گذاری روز چهارشنبه اعلام کرد که بلوغ و بسته شدن IFMR FImpact میان مدت وام های خرد در صندوق یکی از زودتر بودجه از پلت فرم آن است. راه اندازی در سال 2016 صندوق را هدف قرار داده بود میکرو و بخش مالی در هند و دریافت تعهدات از چندین بالا شجره نامه سرمایه گذاران از جمله شرکت های بیمه, شرکت گنجينه و خانواده دفاتر.
در طول آن 3.5 سال تصدی صندوق تحویل cashflow پرداخت به سرمایه گذاران با هیچ نمونه از کمبود و یا تاخیر. پس از بلوغ این صندوق تحویل خالص بازده بیش از 13 درصد به سرمایه گذاران خود را به خوبی جلوتر از هدف خود را بازگشت 11.5%.

راوی Vukkadala, مدیر عامل شرکت, شمال, Arc سرمایه گذاری گفت: “تکمیل موفقیت آمیز و خروج ما IFMR FImpact میان مدت صندوق های قرضه های کوچک است که بسیار قابل توجه و رضایت بخش مهمی برای ما است. سابقه ما را از داشتن تحویل سازگار و برتر خطر-تنظیم بازده به سرمایه گذاران در سراسر صندوق های زندگی به خصوص در زمانی که صنعت با تجربه پایدار آشفتگی عهد به نقاط قوت ما به عنوان یک مدیر صندوق. این است که ما برای اولین بار موفق به خروج از شمال قوس سرمایه گذاری پلت فرم است و ما انتظار داریم به بازتاب عملکرد مشابهی را در بودجه ما بلوغ در سال آینده است.”

اخبار مرتبط

Laney لیلند امور مالی (HLF) ترویج شده توسط Laney و پیشرو NBFC در هند متمرکز شده بر روی وسیله نقلیه سرمایه گذاری و مسکن مقرون به صرفه در بخش های, یکی از سرمایه گذاران نهادی در صندوق.
Sachin Pillai, مدیر عامل HLF گفت: “ما خوشحالیم که با ما سرمایه گذاری در IFMR FImpact میان مدت صندوق های قرضه های کوچک و آرزو شمالی قوس تیم موفقیت بزرگ در سال های آینده.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de