کره شمالی با موفقیت آزمایش فوق العاده بزرگ را به چند موشک پرتاب می گویند گزارش های رسانه ها

The leader is almost always shown overseeing the North's launches but on this occasion KCNA said it was led by ruling party vice chairman Ri Pyong Chol and conducted by the Academy of National Defence Science. (Reuters photo)رهبر است که تقریبا همیشه نشان داده سرپرستي شمال را راه اندازی کرد اما به این مناسبت KCNA گفت که رهبری حزب حاکم نایب رئیس Ri Pyong چول و انجام شده توسط آکادمی دفاع ملی علم است. (رویترز عکس)

هسته ای کره شمالی با موفقیت آزمایش “فوق العاده بزرگ چند راکت انداز”, رسانه های دولتی روز دوشنبه گفت: اما رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد بود و نه به عنوان فرمانده مته به عنوان تحلیلگران می گویند پیونگ یانگ به دنبال عادی سازی خود را راه اندازی کرد. با جهان متمرکز بر بیماری همه گیر کوروناویروس و کره شمالی اصرار دارد آن را تا به حال نه تنها COVID-19 مورد جدا شده دولت انجام داده است و چهار جمله اخراج این ماه است. غیر منتظره ای رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری (KCNA) نمی گویند در گزارش خود که کیم تا به حال کارگردانی یکشنبه را تست کنید.

رهبر است که تقریبا همیشه نشان داده سرپرستي شمال را راه اندازی کرد اما به این مناسبت KCNA گفت که رهبری حزب حاکم نایب رئیس Ri Pyong چول و انجام شده توسط آکادمی دفاع ملی علم است. کره جنوبی گفته بود دو پرتابه — به فرض به موشک های بالستیک — از کار اخراج شدند روز یکشنبه از کره شمالی شهرستان بندر ونسن به دریای ژاپن, همچنین شناخته شده به عنوان دریای شرق.

اخبار مرتبط

تصاویر انجام شده توسط شمال رسمی Rodong Sinmun روزنامه نشان داد راکت انفجار یک لانچر با شش شلیک لوله آنچه قابل توجه به نظر می رسد به یک جزیره هدف است. کیم دیده نمی شد در عکس. “توسط کیم غیبت کره شمالی در تلاش است به منظور کاهش اهمیت راه اندازی و تاکید کرد که آزمایش موشکی است که فقط بخشی از نرمال دریل” گفت: رفتن Myong-hyun یک تحلیلگر در Asan موسسه مطالعات سیاست.

آخرین بار کیم دیده نمی شد در چنین رویداد بود که شمال test-fired جدید submarine-launched ballistic missile در ماه اکتبر درست چند روز قبل از مقامات پیونگ یانگ و واشنگتن شد و با توجه به ملاقات در استکهلم به rekindle متوقف دیپلماسی است. با این حال برخی از تحلیلگران بر این باورند او در واقع در حال حاضر به عنوان برخی از موارد او عادت با استفاده از رویت شد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>