کره شمالی می بیند کمبود مواد غذایی پس از مردم را وحشت خرید: گزارش

کره شمالی را در پیونگ یانگ پایتخت شاهد شدید کمبود ملزومات و مواد غذایی پس از مردم شروع به وحشت خرید مواد غذایی و کالاهای اساسی طبق اخبار خدمات ذکر شده در بلومبرگ پنجم گزارش.

وحشت خرید توسط مصرف کنندگان آمد و پس از گزارش آمده است که محدودیت های سختگیرانه تر خواهد بود در تحمیل این سرمایه های ملی برای جلوگیری از گسترش ویروس NK اخبار گزارش.

کمبود در ابتدا محدود به وارد کردن میوه و سبزیجات و سپس با انتقال به دیگر محصولات آن گفت: به عنوان ذکر شده در بلومبرگ پنجم گزارش.

رادیو آزاد آسیا همچنین اشاره کرد در هفته گذشته است که وجود دارد بدون کنترل افزایش قیمت مواد غذایی و کالاهای اساسی به دلیل هراس از خرید مواد غذایی.

این گزارش پس از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد رفت و به یک جراحی قلب و عروق در 8 آوریل و می تواند هنوز هم نمی تواند از خطر تایوان اخبار محلی ادعا کرد.

کره شمالی مرزهای خود را بسته در ژانویه هنگامی که coronavirus موارد در کشور همسایه چین شروع به موشک وار رفتن. کیم رژیم گفته است که هیچ تایید عفونت های ناشی از ویروس اما ایالات متحده است “نسبتا خاص” این موارد به دلیل عدم توجه از نظامی فعالیت است.

با توجه به بلومبرگ ، کمبود مواد غذایی یکی از بزرگترین مشکلات در کره شمالی است که یکی از فقیرترین متحده است. در 1990s قحطی کشته به اندازه 10 درصد از جمعیت, با توجه به برخی از تخمین می زند. سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا پیش بینی کرد که انشعابات این ویروس را به مردم گرسنگی در کشورهای در حال توسعه.

این برنامه جهانی غذا WFP که دارای عملیات در کره شمالی نگهداری می شود که حدود 40 درصد از جمعیت کشور دچار سوء تغذیه شده است.

کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد پیونگ یانگ, قحطی و گرسنگی وحشت خرید coronavirus COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de