کره شمالی آتش سوزی دو آشکار موشک های بالستیک در اولین سلاح آزمون 2020

کره شمالی اخراج آنچه هستند تصور می شود دو کوتاه برد و موشک های بالستیک این کشور برای اولین بار سلاح آزمون از سال است.

مقامات کره جنوبی گزارش پرتابه از کار اخراج شدند از شهر ساحلی ونسن در روز دوشنبه. آنها افزایش یافت 149 کیلومتر شمال شرقی به ارتفاع بالا از 22 مایل قبل از افتادن به آب های بین کره جنوبی و ژاپن است. کره جنوبی ستاد مشترک مشکوک پرتابه بودند کوتاه برد موشک های بالستیک و رسیدگی به این حادثه در حال انجام است کره جنوبی و مقامات ایالات متحده.

تست شد یک آزمایش کره شمالی در حال توسعه “فوق العاده بزرگ” چند موشک پرتاب شد که آزمایش در سال 2019. این لانچر می تواند به کره شمالی محدوده به اندازه کافی برای حمله به پایگاه های آمریکا در ژاپن و یا کره جنوبی.

“تکرار اخراج از موشک های بالستیک توسط کره شمالی یک مشکل جدی برای جامعه بین المللی از جمله ژاپن و دولت ادامه خواهد داد به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات و نظارت بر وضعیت برای حفاظت از جان و مال مردم” گفت: یک وزیر دفاع.

این راه اندازی به دنبال یک رزمی-آمادگی مته که انجام شد تحت نظارت رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد. در عکس از جلسه آموزش بسیاری از رهبران نظامی دیده می شد با پوشیدن ماسک صورت منجر به برخی از سوال که آیا این کشور مواجه شده است و شیوع کروناویروس.

Coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 آلوده بیش از 89,000 مردم در سطح جهان است. در حالی که اکثر کسانی که آلوده در چین زندگی می کنند که در آن شیوع آغاز دومین آلوده جمعیت در کره جنوبی. کره شمالی را رد کرده است که با آن مواجه است coronavirus شیوع هر چند بسیاری از شک زاهد گوشه نشین کشور ادعا می کنند.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه اعلام کرد که او قرار داده شده مناطق جنوبی و ایتالیا تحت بالا مشاوره سفر به دلیل شیوع کروناویروس. بیش از 3000 نفر کشته شده اند بعد از ابتلا به این بیماری از شیوع آغاز شد و در دسامبر عمدتا در سرزمین اصلی چین است. دو coronavirus بیماران فوت کرده اند در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>